Slovensko na 13ste dochodky jednoducho nema, rovnako ako na ne nemalo grecko...
Slovensko na 13ste dochodky jednoducho nema, rovnako ako na ne nemalo grecko...
Ludia volili fica, lebo sluboval, ze bude konsolidovat pomaly, co bol samozrejme len populisticky drist + slubovali nizsie ceny energii, potravin... o zvysovani dph nebola rec
Plochozemcom len pre istotu pripomeniem, ze my uz sme si to ods rali. Za 12 rokov fica nas v zivotnej urovni predbehli vsetky staty eu okrem bulharska
A odkial stat zobral tie peniaze na dochodky a dotacie energii, to drvivu vacsicu dochodcov nezaujima
Na protestoch sa spisovala aj peticia za predcasne volby, ktoru som ale nepodpisal. Vysledky predcasnych volieb su 50:50, treba nechat vladnut fica, lebo musia spravit dalsi konsolidacny balicek a ludia uz teraz frflu, ale stale sa to ficovi dari prekryt temami typu statny prevrat atd
Nie nevadi mu to. Pre neho je hlavne, ze nevladne simecka, lebo ten by tu spravil 57 zachodov, neplul by na zelenskeho od rana do vecera, neobdivoval by putina a hlavne simecka by financoval sorosove mimovladky, ktore financovali aj vsetky ficove vlady ale pssss, to mu neprezradzaj.
Samozrejme, ze nebola. Ved zomrelo len 20t ludi
Jaj zabudol som.57 rocni ludia pred ockovanim vobec nezomierali. Takyto ludia zacali zomierat az po ockovani. Hahaha.
Kazdy plochozemec vie, ze ziaden covid neexistuje. To bola len globalna medialna hra.
"genialny strateg" nie je len putin, ale zjavne aj estok. Vsetkych 5 pohromade urcite nema. Viacnasobne nevedeli otvorit schodzu a oni vyhodia 2 poslancoc, pricom vedia, ze dalsi dvaja s nimi hlasuju rovnako...
Fico pokracuje v sireni konspiracnych blabolov
Pre menej chapavych ako ty
Odor navrhol vyrovnany rozpocet s 22% dph, zatial co fico spravil s 23% dph najvyssi deficit v eu.
Uradnicka vlada do predcasnych volieb, ktora vobec nepredkladala novu legislativu
Kazdy, kto ma iny nazor ako tato vlada bludarov a konspiratorov, je progresivec?
Az nato, ze teraz ich vyhodila vlastna strana
Niekto uz otvoril borovicku
Toto definitivne potvrdzuje len to, ze fico je este vacsi magor ako matovic a to uz je co povedat
Uz teraz mozme tipovat, koho z toho zase obvini. Ci sorosa, mimovladky, opoziciu, brusel, ukrajinu, zidov... Skynet ma este napada, mozno uz nabralo vedomie.
A cisto nahodou zacne tlacova konferencia vtedy, ked zacnu protesty
A potom uz len staci cakat, kedy nas v zivotnej urovni predbehnu aj bulhari
Vsetky ostatne krajiny to zvladli davno pred volbami 2020
Odporúčame