Ved benzin podla svedkov blahovych mal stat 5 eur!
Ved benzin podla svedkov blahovych mal stat 5 eur!
Genialnemu strategovi a mierotvorcovi opat raz nieco vyslo
a aj si si pozrel kolko stoja podobne auta od konkurencie? lebo renault capture alebo skoda kamiq stoja cez 24t a to su rozhodne mensie auta nez duster
demilitarizacia, denacifikacia, desatanizacia, vohnat do nato co najviac neutralnych statov, znizit prijmy z plynu a ropy...
genialny strateg a mierotvorca v akcii
neboj. sudruh blaha sa uz postara aby tie "americke sroty" zostali na slovensku
neboj mozes spavat kludne. vdaka smeru a sns budeme mat americke F16
ano. neschopny nie je len smer a sns, ale zjavne aj tandem olano, sas...
zjavne vsetky vlady su v tomto totalne neschopne
to naozaj ides obhajovat rusku agresiu tym, ze zssr sa na niecom dohodlo v roku 1944?
rozpravka o 14000 zavrazdenych dnes nebude?
Dopravnym policajtom treba zobrat radary a poslat ich do ulic riesit napr taketo situacie
nikto ti nekaze robit pre tie hnusne kapitalisticke firmy. mozes robit sam na seba. moj otec tak robil od 1991. on sa rozhodol co bude robit, kedy, za kolko...
zatial co tu pocuvame bluznenie o brics, tak medzicasom za poslednych 5 rokov klesol cinsky akciovy index o 35%.
ja som na slovensku spokojny. ja neplujem na slovensko ani na eu od rana do vecera
zaloz firmu, daj plat zamestnancom 5000 a ukaz nam, ako sa to robi
je vseobecne zname, ze ruska piata kolona sa tesi na slovensku velkej oblube. len skoda, ze sa do toho raja na zemi zvanom rusko aj neprestahuju a ziju v tejto hnusnej bruselskej gejeurope
esteze diskutujes pod clankom, ktory sa venuje tym "zbytocnym" MS
ked sa pytali politikov, kolko stoji chleba mlieko, tak vacsina odpovedala, ze oni nenakupuju, ti co si trufli odpovedat boli uplne mimo.
Slovak ma rad populistov, podla toho voli a politik sa podla toho sprava. Nevyhnutne zmeny ale nepopularne, ktore sa mali spravit 10-15 rokov dozadu stale odsuvame a tak sme len montazna dielna, co sice kazdemu vadi, ale realne velmi malo ludi povie, zrusme obedy zadarmo a dajme to napr. na menej deti v triedach.
tieto populisticke dristy svedkov blahovych su naozaj na smiech. na dochodky ide 8 mld eur rocne. kolko islo ukrajincom?
prvy pilier je dlhodobo neudrzatelny, kedze dochodcov bude pribudat a pracujucich ubudat.
zvysovanie odvodov=znizovanie cistej mzdy
Ak by ludia zarabali viac, aj prijmy SP by boli vyssie, lenze sme len montazna dielna, kedze skolstvo je dlhodobo na chvoste vsetkych priorit kazdej vlady a ludia chcu radsej obedy zadarmo ako napr menej deti v triede...
Odporúčame