Vidlák: Pekne sa to rozbieha… toľko neuveriteľných správ!
Včerajšok bol plný neuveriteľných správ. Najprv bol Herbert Kickl poverený zostavením vlády v Rakúsku. Takmer s istotou to urobí s tamojšími Ľudovcami, ktorí sú úplne iní Ľudovci ako u nás v Cesku. Karl Nehammer bol ako kancelár vyslovený Chcimír a Putinovec, ktorý hovoril úplne hrozné veci a teraz, po spojení so Slobodnými to aj v Rakúsku bude poriadny fičák. Rakúsko má doma pomaly viac moslimov ako Nemecko, takže budú mať dosť starostí sami so sebou, ale ďalší krok k budúcemu a lepšiemu Rakúsku – Uhorsku bol práve urobený.


