wladyka,
súhlas, no k tomu ešte treba dodať, že ani ruským predstaviteľom za nič nestojí život ich vojákov. (Ak je pravdou to, čo bolo zverejnené nedávno v médiách, že Rusi si objednali vyšší počet prenosných krematórii, aby sa nikto nedozvedel koľko ich vojakov tam padlo, tak toto to iba potvrdzuje to čo som napísal).


