svenson17
Tým Tvojim príspevkom najskôr potvrdzuješ to, že s najväčšou pravdepodobnosťou aj Ty patríš do tej komunity LGBTI, takže preto na mňa takto útočíš, ale zapamätaj si, mňa tým nevytočíš. :-)))
svenson17
Tým Tvojim príspevkom najskôr potvrdzuješ to, že s najväčšou pravdepodobnosťou aj Ty patríš do tej komunity LGBTI, takže preto na mňa takto útočíš, ale zapamätaj si, mňa tým nevytočíš. :-)))
mojmirovic
Ja sa len tak ľahko nevzdávam, k tejto téme som už napísal ďalší blog a zhruba o 20 minút ho zavesím na blogovisko. A ak aj tento blog mi stiahnu z titulky, tak Heger s Matovičom mi iba potvrdia, že na Slovensku máme opäť cenzúru ako za panovania komunistov na čele s Gustávom Husákom. A demokracia je len taká, ako a čo oni dovolia bežnému občanovi povedať resp. verejne napísať. :-(((
mojmirovic
Tiež som presvedčený o tom, že môžu o tejto téme zakázať hovoriť. Môžu zato trestať, ale zmýšľanie 99 % Slovákov nezmenia. A ako vidieť niektorí členovia tejto komunity nemajú radi, ak sa o nich píšu články prípadne blogi, lebo na príslušných miestach sa ihneď sťažujú, aby admini takéto blogi stiahli z titulky alebo v horšom prípade, aby ich úplne vymazali. (Dôkazom je aj tento môj blog). :-(((
""Sám sa pritom v minulosti nelichotivo vyjadril na adresu ľudí s inou orientáciou. Za výrok „Pellegriniho kamarát – buzerant posratý – má zlaté tehly…“ si dokonca vyslúžil titulok homofób roka. Organizátori ocenenia sa s ním vtedy ani nechceli stretávať, cenu mu poslali poštou."" O Matovičovi je dávno známe, že on rýchlejšie hovorí než rozmýšľa, ale podľa mňa ľudia s inou orientáciou už sami nevedia, čo by ešte chceli, - včera som zhodou okolnosti napísal môj názor k ich správaniu v tomto mojom blogu https://kormidlo.blog.pravda.sk/2022/10/13/u…
Viktória P.
Ak by som chcel byť uštipačným, tak by som mohol povedať, že ak nám sem prinesú bombu, a vybuchne tu na letisku napr. na Sliači alebo Malackách - Kuchyňa, tak všetci Slováci by sme sa v sekunde vyparili z povrchu zemského, a to nielen my, ale aj všetci obyvatelia v susediacich štátoch našich hraníc. Tú uštipačnosť mám na mysli v tom, že výhodou by (pre všetkých, ktorí by takto prišli o život) bolo to, že nikto z nás by ani nemal čas uvedomiť, čo sa stalo. Prežili by iba tí, ktorí by sa v danej chvíli zdržiavali v protiatómových krytoch, prípadne v staniciach Metra alebo tuneloch a pivniciach. :-(((
Lenže preživší by v takom prípade závideli tým, čo to neprežili, lebo žiť v zamorenom priestore bez pitnej vody a nekontaminovaných potravín by dokázali snáď len potkany.
searo, prepáč, ale príliš logický neuvažuješ, predsa oba protesty by presvedčili tak Putina, ako politikov USA, že je najvyšší čas správať sa rozumne, čiže tak, čo si želá väčšina obyvateľov planéty.
...Verím, že také niečo by stačilo spraviť iba v USA, ich občania by svojim verejným protestom dali ich politikom zreteľne najavo, že okamžite majú prestať s tými provokatívnymi informáciami o tom, že Putin sa chystá použiť proti Ukrajine aj rakety s jadrovými hlavicami, lebo americkým pohlavárom ide práve o to, aby sa Putin nechal vyprovokovať aj k tomu, že tie jadrové zbrane proti Ukrajine skutočne použije.
Myskin, je mi ľúto, že ste z článku nepochopili, aké východisko z tejto hnusnej vojny by pomohlo k ukončeniu tejto bratovražednej Putinovej mašinérie. Ja to vidím tak, že americkým miliardárom záleží na tom, aby Putin použil proti Ukrajine aj rakety s jadrovými hlavicami. Ako som to už napísal aj v blogu, kapitalisti sa najviac boja červeného komunistického moru vo východnom bloku a preto im príde vhod, ak sa Rusi a Ukrajinci vzájomne vyvraždia a USA si podelia Ukrajinské, ale aj Ruské nerastné bohatstvo vo forme zlata, diamantov, ropy a zemného plynu. Takto už nebudú musieť viesť vojny proti krajinám s bohatými ložiskami spomenutých zdrojov lebo tie Ruské a Ukrajinské im bohate poslúžia minimálne na ďalších 50 rokov. :-(
Hádam najideálnejším východiskom z tejto šlamastiky by bolo, ak by ľudstvo na celom svete vyšlo do ulíc protestovať proti Putinovi, aby tu vojnu na Ukrajine okamžite ukončil. ...
POKRAČUJEM
zel,
presne ako ste napísali, odpoveď poznám a na tu tému som už napísal zopár blogov.
Oprava
...môžu...
Čudujem sa, že sa nad tým ešte niekto pozastavuje, veď politikom môže byť ukradnuté názory občanov, kvôli alkoholu príde na slovensku ročne o život cca 400 ľudí, politici sledujú iba to, aby do štátnej kasy pribúdali euríčka vo forme daní, a z čoho iného okrem cigariet sú najideálnejšie dane ak nie z alkoholu? V podstate s tým ani nie je príliš veľa práce a dane do štátneho rozpočtu krásne pribúdajú :-(
malinova, nie je to tak dávno čo jeden človek vo väznici spáchal samovraždu (dúfam, že viete o kom hovorím) a všetci od toho dávali ruky preč, ale aká bola skutočnosť, to sa už asi nikdy nedozvieme.
zel
Veľmi dobre Vás chápem, donedávna som aj ja tak hovoril ako Vy, ale keď vidím, čo sa na Slovensku deje (a nielen na Slovensku, ale v celom svete), že všade prevláda násilie a spravodlivosť ustupuje na vedľajšiu koľaj, tak mením názor a hovorím, že v niektorých prípadoch musí ľud zobrať spravodlivosť do svojich rúk.
Pýtate sa: "Ak by to urobil nemali by ste výčitky svedomia?" Moja odpoveď znie: asi Vám uniklo, že v blogu je napísané, že ak by medzi tými mladými obeťami bola moja vnučka, tak sám by som ho zastrelil.
Opýtam sa Vás ešte toto: Je to charakterné, že na Ukrajine dennodenne prichádzajú o život stovky nevinných obyvateľov? Ak sa väčšina ľudí na celom svete bude donekonečna na túto nespravodlivosť iba v tichosti prizerať a všetci sa budú ohradzovať slovom etika, tak 3. svetová vojna bude, čo nevidieť.
Vy sa držíte toho, že prevládať by mal charakter. Práve politici, ktorí by mali byť pre občanov vzorom, tak väčšina z nich už ani nevie, čo to slovo charakter znamená. :-(
...ale zároveň by riskoval aj to, že policajti by mu zato, že jazdil bez prilby mohli udeliť pokutu. Jediný problém na stanovištiach s tými prilbami by bol len ten, že majitelia týchto spoločnosti by tie prilby museli zabezpečiť pred odcudzením, takže museli by na prilby nechať namontovať nejaké čipy a muselo by to byť nastavené tak, aby si zákazník po skončení jazdy nezobral prilbu domov...v opačnom prípade by mu hrozila pokuta za odcudzenie prilby.
janina
Pokiaľ má niekto svoju vlastnú elektrobežku, tak v tom prípade by jej vlastník mal nosiť na hlave prilbu podobne ako cyklisti, ale podľa mňa požičovne, ktoré na svojich mestských stanovištiach ponúkajú elektrobežky, tak v tom prípade je to už s bezpečnostnými prilbami dosť komplikované lebo zákazník, ktorý sa rozhodne previesť na elektrobežke z bodu A do bodu B zaplatí tuším esemeskou požadovaný poplatok a pre spoločnosť je už všetko OK lebo za svoju bezpečnosť ručí zákazník sám zákazník, ale pokiaľ by bola schválená legislatíva tak, že spoločnosť by musela mať na svojich stanovištiach s kolobežkami aj prilby pre zákazníkov, tak v tom prípade by už spoločnosť bola podľa nariadenia kritá a ostatné by už záležalo len na zákazníkovi, či by si prilbu vypožičal alebo by sa rozhodol previesť na elektrobežke bez ochrannej priby a tým by riskoval nie len to, že ak by spôsobil nejakú nehodu, tak by sa mohol vážne poraniť,...
Pokračujem
Dokončenie príspevku:
...kolobežkár mal tú smolu, že to napálil priamo do bočnej steny autobusovej zástavky preletel sklenenou výplňou a doráňaný zostal ležať na zemi, ľudia, ktorí boli nablízku okamžite volali záchranku (ja po tomto chodníku takmer denne chodievam, takže v ten deň som bol práve na vrchole kopca, keď som už zdiaľky zbadal tú rozbitú sklenenú výplň a jeho zdemolovanú kolobežku na zemi, hneď som sa dovtípil, že toto bolo jeho dielo). :-(
suchdol
Takmer denne, keď takýchto ľudí stretávam (hlavne neplnoletých), tak presne na to isté myslím. A keby to jazdili ako majú, čiže na jednej kolobežke jedná osoba, ale neraz stretávam takých, ktorí sa na jednej kolobežke vezú dvaja, dokonca v dvoch prípadoch som videl viesť sa najednej kolobežke až troch naraz. Títo ľudia sa ku všetkemu stavajú veľmi ľahostajne, vôbec si neuvedomujú, aké veľké riziko pritom podstupujú. - Môj názor je, že ešte aj policajti aspoň u nás v KE sú voči kolobežkárom dosť tolerantní, ale to bude len dovtedy, kým nedôjde ku skutočnej tragédii. Mimochodom vlani na jednej ulici išiel mladý kolobežkár dolu kopcom najvyššou rýchlosťou, akú mohol dosiahnuť, lenže pravdepodobne išiel tadiaľ prvýkrát a nestihol zaregistrovať, že presklená autobusová zástavka je postavená tak, že jej zadná časť sa takmer prekrýva s okrajom chodníka, ...
Pokračujem
palenque
V blogu som takých ľudí pomenoval bezcharakternými, takže myslím si, že v podstate sme obaja na jednej lodi. :-)
acus
No ja si myslím, že pokiaľ zistia, že vodič neužil alkohol pred jazdou, ale aj počas jazdy, tak mu dajú pokoj.
Mimochodom, neviem či viete o tom, ale pokiaľ máte lekárničku v pôvodnom stave, čiže ešte ste z nej nič nepoužili, tak v takom prípade je lekárnička platná. - Už nie je potrebné ju meniť za novu každé dva roky - či na koľko to bolo ešte donedávna stanovené.
Odporúčame