Zeleny caj, keby len to, dokonca aj spávam s tvojou polovičkou, keď nie si doma, ale nebozkávame sa lebo mám na tvári respirátor. :-)))
Zeleny caj, keby len to, dokonca aj spávam s tvojou polovičkou, keď nie si doma, ale nebozkávame sa lebo mám na tvári respirátor. :-)))
Zeleny caj
Preto teraz v Česku neustále stúpa počet nakazených? V krajine potvrdili smutné množstvo prípadov. Zdroj https://www.cas.sk/clanok/2656161/v-cesku-ne…
Hlavná vec, že Lengvarský sa vyjadril, že čo nevidieť už rúška a respirátory nebudeme potrebovať. :-)
ZÁVER
... O čosi neskôr som 27. februára 2022 napísal v blogu nasledovné: "Rusi predsa už pred začiatkom vojny verejne oznamovali, čo všetko chystajú, ak USA nepristúpia k ich požiadavke so smrteľnou vážnosťou. (Myslím, že tu ich požiadavku nemusím pripomínať, že každý kto sleduje tento vojenský konflikt vie, čo Putina poburovalo zo strany USA a NATO). – Minulý týždeň vyhlásil, že ak sa niekto pokúsi zasiahnuť do konania Ruska, pocíti následky."
Ešte stále chcete tvrdiť, že ja som tvrdil, že z Putinovej strany žiadny útok nebude?
palenque, ak je teraz niekto múdri, tak o to usilujete Vy, iba Vám pripomeniem, čo som napísal v blogu 23.2.2022 "Putin podpísal výnosy uznávajúce nezávislosť oboch separatistických republík a medzinárodní lídri sa k tomu vyjadrili, že tým porušil medzinárodné záväzky a nazvali to tak, že to bol akt agresie k spusteniu vojny. - Putin pre zmenu označil Ukrajinu za „americkú kolóniu“ a „územie ovládané NATO“. Vyčíta im, že odtiaľ by Západ mohol podniknúť prekvapivý úder proti Rusku“. Zároveň obvinil Kyjev, že stále odmieta plniť mierové dohody z Minska a že chystá vojenskú operáciu na Donbase." - Takže prečo asi Putin na UA zaútočil? Veď ho k tomu Západ neustále provokoval. ...
POKRAČUJEM
MrFigeľ
OK, len taká malá poznámka, dúfam, že pod tými slovami "zaujatý volič SmeroHlasu .A ešte horšie, Kotlebovec, či Uhríkov človek" ste nemali na mysli aj mňa.
Ak by sa Vám nepodarilo linck otvoriť, tak ten, ktorý som dal o 3 minúty skôr je funkčný.
kgb Kola,
keď som sa rozhodol reagovať na Váš príspevok, nezbadal som, že som medzi tým otvoril voľné okno k debate, takže tento nasledujúci príspevok pôvodne patril sem...
kgb Kola
Teraz po invázii ruskej armády na UA ruská vojenská propaganda šíri takéto informácie https://www.infovojna.bz/article/video-putin… - iba uvažujem, ak by také tvrdenia boli pravdivé, prečo s tým vyrukovali až teraz?! (Neobhajujem ani Zelenského lebo tá vojna na UA teraz naozaj nemusela byť, ak by on nerátal s podporou USA a NATO, iba sa mi potvrdilo to, že žiadnemu politikovi nemožno veriť, obzvlášť na tých najvyšších miestach).
kgb Kola
Teraz po invázii ruskej armády na UA ruská vojenská propaganda šíri takéto informácie https://www.infovojna.bz/article/video-putin… - iba uvažujem, ak by také tvrdenia boli pravdivé, prečo s tým vyrukovali až teraz?! (Neobhajujem ani Zelenského lebo tá vojna na UA teraz naozaj nemusela byť, ak by on nerátal s podporou USA a NATO, iba sa mi potvrdilo to, že žiadnemu politikovi nemožno veriť, obzvlášť na tých najvyšších miestach).
jaronpb
K Vášmu príspevku už ani niet, čo dodať+++++++++++
MrFigeľ to sa naschvál pýtate alebo ste už taký vygumovaný, že neviete o kom je reč? Asi som mal na mysli prvú Mečiarovú vládu, že? :-)))
palenque, " Mne sa to tažko objektívne posudzuje."
Takže nemáte k tomu svoj vlastný názor, ale zapojili ste sa sem len preto, aby ste sa zapojili. :-(
Asi ste si neprečítali status tej dobrovoľníčky, lebo v opačnom prípade by ste takto nereagovali.
anysta, viem, že Vás pečie to, že som ich nazval hovädami, ale to som ich ešte oslovil v porovnaní s inými Slovákmi celkom slušne. :-)))
sonar, a jeje, ozvala sa nám tu citlivka, :-)
Žeby zagágala trafená hus? :-)
antabus, som si takmer na 99 % istý, že ten človek ma pozná z VSŽ a myslím si, že sme aj spolu pracovali na tej istej prevádzke, ale tým, že už v tých časoch som mu dával zreteľne najavo, čo si o ňom myslím, tak to doteraz nedokázal prehltnúť a preto sa mi to aspoň touto formou snaží vrátiť. Lenže mňa takýto idioti len tak ľahko nevytočia...držím sa zásady, že pes, ktorý šteká nehryzie. :-)
Mudrosráč, veľmi výstižne som Ťa pomenoval a ešte dobre, že Ťa držím v ignorancii lebo len zo slušnosti som na Tvoje príspevky reagoval, ale ako vidím z blbcom nemá význam sa vôbec baviť, takže píš si tie svoje voloviny koľko chceš, ale ja už na ne reagovať nebudem.
Mudrosrač, ak tu niekto hlboko padol, tak si to Ty so svojimi bludmi, ktoré si napísal. Prosím Ťa načo tu ťaháš minulosť ohľadne zvyšovania dôchodkov? Veď vtedy ani zďaleka nebolo všetko také drahé, ako teraz, a to ešte nie je koniec, tak koho tu ideš obhajovať Ty trdlo?!
Mudrosráč, len dúfam, že k tým, ktorých si menoval nepridružuješ aj mňa.
MrFigeľ
"Ako je to možné, že nemáme všetci rovnaké dôchodky? A bolo by spravodlivé, aby sme všetci mali rovnaké dôchodky?" - Dúfam, že nie ste až taký hlúpy, aby ste nevedeli o tom, že ja nikde a nikdy nepoukazujem na to, že všetci máme mať rovnaký dôchodok.
Povedzte prosím za čo si zaslúžia dôchodok asociáli, ktorí nikdy v živote nepracovali?!
bojanovič, cením si to, hlavne, že si vieš priznať chybu. +++++
Odporúčame