antisimurdaa
Ja nemám dojem, že som vedľa.
Pripúšťam, že Rusov nahnevalo kradnutie plynu a nespoľahlivosť pri dodržiavaní zmlúv na Ukrajine, avšak Američanom vyčítam to, že do všetkého pchajú nos. Nejdem teraz vyhľadávať staršie informácie o tom, keď tie problémy s plynom začali, ale Američania Európe pohotovo ponúkali "rudu", či nejaký produkt z ktorého sa vyrába plyn ako náhrada zemného plynu (Neviem si spomenúť ako sa to volá). - Takže im by samozrejme vyhovovalo, aby mali odbyt ich produktu.
No najviac ma Američania serú tými ich vojnami pri ktorých prišli zbytočne o život už milióny ľudí - začalo to Vietnamom, potom do toho prišiel Irak, neskôr bývala Juhoslávia, o Avganistáne už aj škoda niečo hovoriť, a takisto aj o Líbyi.


