Idioti boli tí, čo mu naleteli a ešte vraždili nevinných ľudí. :-(
Idioti boli tí, čo mu naleteli a ešte vraždili nevinných ľudí. :-(
Primitív je ten, kto bez príčiny uráža iných ľudí a hlavne takých, ktorí to pre spoločnosť myslia dobre. :-)))
Veď to od Teba som sa týmto nainfikoval. Ešte donedávna som Ťa tu vydával s úplne inou fotografiou a nie stým levom, ale je možné, že som Ťa svojou pravdivou odpoveďou tak vytočil, že práve kvôli tejto mojej reakcii si tu vycapila tu hlavu nazúreného leva.:-)))
Trafená hus zagágala. Prečo tu neuvedieš celú pravdu, že touto myšlienkou sa najprv zaoberali poslanci a že ja som dal na blog iba to o čom oni rokovali?!
To, čo je tu všetko uvedené je síce pravda, ale vôbec nepochybujem o tom, že v priebehu jednej až dvoch hodín sa už bude nejaký riťolezec administrátorovi sťažovať, že tento blog je potrebné okamžite vymazať lebo práve týmto príspevkom už "bola zapálená zápalná šnúra dynamitu"!
Túto otázku je potrebné položiť tým ľuďom, ktorí ma za rasistu pokladajú! :-(
Dovolím si tvrdiť, že ich terajšie praktiky sú ešte horšie ako boli tie eštebácke, ale ja som to už niekoľko krát spomenul, že chyba je v novinároch lebo oni nepíšu o všetkom, iba to, čo sa im v danej chvíli hodí a ja by som tu na blogu veľmi rád zverejnil svoj názor na to, ale čo si mám vymýšľať ak nemám žiadny podklad?!
Vidíš chcel som pred dať ypsilon veľké T ale silnejšie som udrel po klávesnici a ono mi to nenapísalo. A až po odoslaní som si to všimol. :-)
Ved ja tiež nie som. Ale ak by som napísal, že nim nie som, tak by ma aj tak označili za rasistu, tak, čo im to budem zbytočne sťažovať?
Napísal by som niečo pochvalné aj o Vašej rodine, ale nakoľko nič o Vás neviem, tak ako môžem písať,že???
nie je tomu tak dávno ako som si v jednom mojom blogu podal toho idiota, čo tvrdil, že bol Ficovým spolužiakom a že bývali spolu na internáte a že Ficovi smrdeli a smrdia nohy.
Nechce sa mi to teraz vyhľadávať, ale tuším, že to bolo asi pred 3-4 mesiacmi.
Ďakujem, ale ja mám rád, keď sa napíše celý názor, aby som si nemusel domýšľať a potom to môže dopadnúť horšie ako to dotyčný očakáva.
Ďalší neúprimný príspevok, lebo kto skutočne sleduje moje blogy, tak ten musí uznať, že ja som objektívny a nemám s tým problém vytknúť nedostatky tak červeným ako aj modrým.
Chápem veľmi dobre Tvoju reakciu a ver, že mi nebolo jedno, že som to takto skombinoval, ale túto moju osobnú záležitosť som do toho vsunul iba na tom základe, že pri stretnutí s Pánom Kaliňákom som sa presvedčil, že nie je taký baránok za akého sa pred médiami prezentuje.
A keďže je to moja osobná skúsenosť, tak preto som to takto dal na blog. Ja Pána Galka vôbec nechcem obhajovať a ak by som aj o ňom mal niečo overené, tak nemám s tým najmenší problém dať to takisto na blog.
Viem a chápem prečo to uniklo, totiž mňa naštvali tie reakcie k môjmu poslednému blogu: http://kormidlo.blog.pravda.sk/2011/11/25/jedna-ce tka-vypravava-ze-gucik-sa-podielav-na-bankrote-a-r ozkradani/ a preto som sa rozhodol na tento cirkus zareagovať týmto štýlom.
Mal si na mysli práve toto: Kontroverzní kauza - Liga proti antisemitismu proti Zvedavec.org (kto to vlastneutoci na Zvedavec.org)
2009-07-02 (10:33) | Z domova
Čítajte viac: http://dolezite.sk/Kontroverzni_kauza_Liga_proti_a ntisemitismu_proti_Zvedavecorg_kt.html#ixzz1eoY1BC fe