Po prečítaní článku mi vychádza len jedno že sa jednalo o Oľajná voličov čo sú doteraz nespokojní že nedostali 500 eúr za voľby
Po prečítaní článku mi vychádza len jedno že sa jednalo o Oľajná voličov čo sú doteraz nespokojní že nedostali 500 eúr za voľby
Ak eú neprejde reformou tak sa môže v budúcnosti rozpadnúť.Teraz všetci progresivci majú obrovský strach čo sa môže stať vo voľbách v Nemecku a Rakúsku kde to majú taktiež nahnuté u obyvateľov.Ten Green deal a migrácia je založená na likvidáciu Európy a ekonomiky a to neoliberalom ľudia neodpustia.A ešte sa mi páči že Wilders je proti dodávkam zbraní ukrajinskému režimu
Na tik toku to video beží tak si to kľudne dohľadaj ty hoax:)
Na začiatku vojny ukrajincom stačila západná podpora a sankcie uvalené na Rusko a postupne sa požiadavky stupňovali od finančnej podpory,zbraní, munície až sa dostali k tomu najdôležitejšiemu že potrebujú nových vojakov.Sice v eú je dosť ukrajincov ale pochybujem že pôjdu na front dobrovoľne a jedina možnosť je ak by ich zastúpili podporovatelia kaviarnici progresivci:)
Ukrajinci tento problém majú už dlhšie že im chýbajú vojaci a do zákopov začali posielať aj ženy.Minule Rusi jednu ženu chytili a tá kričala aby ju nezbili že je tehotná a ten vojak ostal v šoku že tehotnú poslali na front.
Neviem čo si za úchyla ale vyzerá že poriadny.Izrael nech Hamas zlikvidujú do posledného ale že izrael vraždí deti to je vojnový zločin a všetci aktéri by mali stať pred tribunalom.
To už by aj cvičená opica lepšie vládla ako Matovič a Heger:)
To máš z vlastnej skúsenosti?:)Ten má také dlhy že by si možno aj sám rozmýšľal.A tieto problémy nemá dva mesiace ale už roky
Mal obrovské dlhy tak môžme len špekulovať o príčine smrti.Škoda ho lebo mohol svoje brankárske skúsenosti odovzdávať mládeži
To je tvoj pohľad na spravodlivosť.A môj je že také zfetované hoväda treba utratiť.
Matovičova a Hegerova vláda pokafrala na čo siahla a Ódor to všetko zaklincoval.Chvala bohu že sa do vlády nedostali extrémisti PS
Myslím že aj Feri pôjde na pohreb keď ho Karel Šlofík tak vehementne obhajoval pred médiami:)
Sme jediná krajina ktorá nemá mešitu a dúfam že to tak aj ostane.Ale čo je paradoxné že progresivna neoliberalna banda až teraz zistila koho to krajín ponavažala:)A hlavne do západnej Európy:)To že Izrael pácha tie najhoršie zločiny proti civilistom je fakt a ďalší fakt je že čím viacej islamu bude tým skorej sa blíži koniec europy a kresťanských liberálna demokracia je zlo ktoré sa nijak nelíši od islamu
Takéto veci ako vyjadriť ľútosť nad zabitimi deťmi v Gaze nemá Zuzana v popise práce .Aj keď v Jemene zomrelo cez štyristo tisíc ľudí aj vďaka niektorým členom NATO tak nik sa neohlásil že sa tam pachaju vojnové zločiny
Takže tie mŕtve deti si za to môžu sami?Alebo 500 tisíc mŕtvych detí v Iraku si tiež za to mohli sami?Fakt trápny komentár
Čakan to je ten čo sa neočkovaným vyhrážal že ich bude dávať po jednom dole a zatvárať a nikde nepúšťať?
Kamarát s tebou to v poslednej dobe ide dole vodou:) Nevidíš že ten Jožko puška má zjavné črty Oľajná klanu a tá jeho tvár vyžarujúca dobrosrdečnosť a lásku ako keby som sa pozrel na fotku Igora magoroviča:)
Ja že to je pakistanec:)
Vlčanova dotácia, zneužitá pandemicka pomoc, Nákup kovid testov trnavskou sročkou,MOMky, nákup zbraní, nákup vrtuľníkov mikulcom a môžeme pokračovať.Dufam že sa nová vláda a hlavne polícia bude dôkladne zaoberať a prešetrí tieto kauzy
Za bývalej hrôzovlady sa čistky diali plošne a nikomu z novinárov, médií a zahraničných protislovenskych mimovládok to nevadilo.
Odporúčame