Čo je to za hoax?Veď nedávno v médiách tvrdili že sa im hlási veľa ľudí a preto musia niektorých záujemcov odmietať:)))
Čo je to za hoax?Veď nedávno v médiách tvrdili že sa im hlási veľa ľudí a preto musia niektorých záujemcov odmietať:)))
A taký krásny projekt to mohol byť:)))Mokrý banditi
A zase si modrokopytnik plešoun Jarko urobil hanbu:)Že hlasy z Indie:)))Toto je trojročné vládnutie Oľajna
Čurinda sa už videl premerom a gardedamu by mu robil miklož kým neprišli prieskumy kde by toho lotra volilo minimum ľudí:)
Rusi zmrazili vyše 150 miliárd západu tak to nebude také ľahké ako si myslia USAčikovia
Myslím že je už neskoro na prímerie a stačí sa pozrieť ako politici a médiá v Európe doslova bubnuju do vojny proti rusom.
No neviem či je tam desaťtisíc vojakov a skôr sa prikláňam k počtu 1000 až 2000 vojakov lebo dva týždne do zadu už sťahovali veľa svojich jednotiek
Ukrajinská strana ohľadne bachmutu úplne zlyhala a nechala svojich vojakov napospas osudu.A tunajší diskutéri si vždy pôjdu svoju pesničku:)Veľa ukrajinskych vojakov čo sú v zajatí odmietajú aby boli vymenení na ukrajinskú stranu a aj to svedčí v akom rozpoložení sa nachádza Ukrajinská armáda
Lenže ten bachmut je pre Ukrajincov už stratený a je už v taktickom obkľúčení.
Moc tomu neverím ale zo západu vyjde všeličo.A stačilo mi vidieť čo Ukrajinci stvárali a ako sa chovali v Berlíne pred ruským tankom kde ľudia nosili kvety
To bolo dopredu jasné že USA to odmietne lebo pre nich nieje v záujme nejaký mier a po tomto by sa USAarmada musela pratať zo Sýrie a kosova
Debokrati a liberálne hlisty sú nejako nervózny že ich čaká v septembri krach a niektorých aj tepláková súprava:)A poďakujte sa matelkovi že za tri roky sa mu podarilo zničiť prodemokraticku scénu:)))
Do septembra bude mať Fico možno aj cez 30% ak budú takto matovičoovce bačovať:)A pelle urobil zásadnú chybu že vylúčil smer z povolebnej spolupráce
Keď USA prepadávali krajinu za krajinou tak žiadne sankcie a športovci sa mohli zúčastňovať športových podujatí a ešte všetci demokrati im ešte tlieskali.Hanba kde to terajší liberáli dotiahli a obávam sa kde ešte to chcú dotiahnuť
Síce ho satan nevítal ale schody do lietadla mu zase dali zabrať:)
Dement z USA sa zase zdrbal zo schodov:)
Slovenské sú taký istý odpad ako české:)Ak zrušia všetky tak sa hádam ľudia začnú prebúdzať zo spánku
Vie mi niekto povedať čo táto vláda urobila pre zdravotníctvo?Lebo ja si nemôžem na nič spomenúť:)
Politický odpad sa preskupuje:)
Ten tvoj komentár by si mohol trocha rozvinúť.Od čoho všetkého živého chceš čistiť?
Odporúčame