lenze to je jedno z opatreni a ak tejto vlade zalezi na na rodinach s detmi tak musia investovat prave do nich lebo deti su buducnost.
v prvom rade zvysit pridavky co v dnesnej dobe 25 eur je vysmech a pluvanec do tvare a za druhe zjednodustit dostupne byvanie aby sa mlade rodiny nemuseli do smrti zadlzit.ked ma stat peniaze na zbrojenie a vyplacanie milionov mimovladkam tak sa najdu peniaze aj na rodiny s detmi.a okamzite zaviest staromladenecku dan.


