“ V septembrovú nedeľu na Kolibe pred štyrmi rokmi sa však s Kočnerom nestretával ako úspešný manažér. Vystupuje v úlohe sprostredkovateľa úplatkov alebo riešenia problémov, ktoré mal Kočner so svojimi daňami na finančnej správe.”
“ V septembrovú nedeľu na Kolibe pred štyrmi rokmi sa však s Kočnerom nestretával ako úspešný manažér. Vystupuje v úlohe sprostredkovateľa úplatkov alebo riešenia problémov, ktoré mal Kočner so svojimi daňami na finančnej správe.”
je to určite najkvalitnejší denník ktorý vychádza na slovensku...
a potom...” Po nástupe novej vlády R. Fica a po vymenovaní J. Magalu za riaditeľa SIS 27.7.2006 bolo za 8 dní (!) nasadenie ITP v byte na Vazovovej „predčasne ukončené“ a zároveň žiadne ďalšie informácie z nasadenia ITP Gorila a Gorila1 za riaditeľa Magalu už žiadnym štátnym orgánom neboli odstúpené, teda bolo stopnuté aj odoslanie už pripravených dokumentov a audiozáznamu z ITP Gorila na požiadanie Úradu inšpekčnej služby MV SR. Počas nasledujúcich dvoch rokov boli počas „reorganizácie“ SIS uvoľnení zo služobného pomeru všetci príslušníci SIS majúci nejaký vzťah k prípadu Gorila a Gorila1. Po vydaní nálezu Ústavného súdu SR v novembri 2012 vedenie SIS (Ing. Ján Valko, nominant Smeru) oznámilo, že audiozáznam z nasadenia ITP Gorila a Gorila1 bol skartovaný.”
“ Haščák rozpráva Malchárkovi o naivite SDKÚ vo vzťahu k SMERu. SDKÚ (Palacka) si myslí, že piati pravicoví akcionári SMERu nedovolia SMERu v prípade zostavovania vlády po parlamentných voľbách zmeniť pravicové reformy zrealizované SDKÚ. Haščák hovorí, že uvedená predstava je naivná, že pravicoví akcionári SMERu potrebujú kradnúť, reformy sú im ľahostajné a napríklad Poór určite rád vymení post ministra dopravy za napr. aj 80% daň z príjmu. Ďalšou Palackovou nereálnou predstavou je, že po parlamentných voľbách kúpia niektorých poslancov SMERu. Haščák uvádza, že piati akcionári SMERu to majú dobre ošetrené (piati akcionári majú priamo po päť poslancov, venujú sa aj ostatným). Budú sa možno dať kúpiť 1-2 poslanci ale určite nie 10 ako si možno myslí Palacka. Haščák hovorí, že o SMERe má určite lepšiu predstavu ako vedenie SDKÚ. Haščák sa stretáva s Flašíkom, s Poórom, Glváčom a aj s Ficom a vie ako rozmýšľajú.”
“ Po nástupe novej vlády R. Fica a po vymenovaní J. Magalu za riaditeľa SIS 27.7.2006 bolo za 8 dní (!) nasadenie ITP v byte na Vazovovej „predčasne ukončené“ a zároveň žiadne ďalšie informácie z nasadenia ITP Gorila a Gorila1 za riaditeľa Magalu už žiadnym štátnym orgánom neboli odstúpené, teda bolo stopnuté aj odoslanie už pripravených dokumentov a audiozáznamu z ITP Gorila na požiadanie Úradu inšpekčnej služby MV SR. Počas nasledujúcich dvoch rokov boli počas „reorganizácie“ SIS uvoľnení zo služobného pomeru všetci príslušníci SIS majúci nejaký vzťah k prípadu Gorila a Gorila1. Po vydaní nálezu Ústavného súdu SR v novembri 2012 vedenie SIS (Ing. Ján Valko, nominant Smeru) oznámilo, že audiozáznam z nasadenia ITP Gorila a Gorila1 bol skartovaný. ”
“Haščák rozpráva Malchárkovi o naivite SDKÚ vo vzťahu k SMERu. SDKÚ (Palacka) si myslí, že piati pravicoví akcionári SMERu nedovolia SMERu v prípade zostavovania vlády po parlamentných voľbách zmeniť pravicové reformy zrealizované SDKÚ. Haščák hovorí, že uvedená predstava je naivná, že pravicoví akcionári SMERu potrebujú kradnúť, reformy sú im ľahostajné a napríklad Poór určite rád vymení post ministra dopravy za napr. aj 80% daň z príjmu. Ďalšou Palackovou nereálnou predstavou je, že po parlamentných voľbách kúpia niektorých poslancov SMERu. Haščák uvádza, že piati akcionári SMERu to majú dobre ošetrené (piati akcionári majú priamo po päť poslancov, venujú sa aj ostatným). Budú sa možno dať kúpiť 1-2 poslanci ale určite nie 10 ako si možno myslí Palacka. Haščák hovorí, že o SMERe má určite lepšiu predstavu ako vedenie SDKÚ. Haščák sa stretáva s Flašíkom, s Poórom, Glváčom a aj s Ficom a vie ako rozmýšľajú.”
ta si z toho domotaný... Kočner stojí za neslušným Ficiakom...
máš to pekne popletené v hlavičke...
to veru ukázal...a kvalitu dokazuje cely svoj život...
dúfam že to dajú dokopy ... a Mistrik je výborná voľba...
“ odhaľujúci nezákonnú činnosť, pátrajúci, vyšetrujúci“
“ Polícia má nahrávku Suchobu a Kočnera už rok, doteraz sa ňou nikto nezaoberal. Po otázkach Denníka N sa to zmenilo.”
“ Polícia má nahrávku Suchobu a Kočnera už rok, doteraz sa ňou nikto nezaoberal. Po otázkach Denníka N sa to zmenilo.”
Odporúčame