Čo chce aby 60+ nešli do zamestnania? Učitelia, doktori, právnici, notári, majitelia firiem, konatelia, kuchári, poštári .......
To ho rýchle prejde. Max vydá zákaz vychádzania a ten bude o ničom. Ku doktorovi, do potravín, do lekárne nemôže zakázať. Takže - celé o ničom. Len zase výkrik do tmy.

