Takže keď okopírujem časť znenia článku a poukážem na chyby a nezrozumiteľnosť textu tak SOM MAĎAR JA NIE AUTOR ČLÁNKU????????????????
Takže keď okopírujem časť znenia článku a poukážem na chyby a nezrozumiteľnosť textu tak SOM MAĎAR JA NIE AUTOR ČLÁNKU????????????????
To bolo okopúírované zo znenia článku.
Asi si pán autor článku prečítal čo som okopíroval z článku a ednu časť stihol opraviť. Ale "Bratislava kraja" tam nechal aj teraz.
:))))))))))
To, že sa SNS spojila s ďalšími stranami, takmer vôbec neovplyvnilo voličov z Bratislava kraja, naopak najviac hlasov si tým získal v Košickom kraji. SNS má najväčšiu podporu v Banskobystrickom a Žilinskom kraji – okolo ôsmich až desiatich percent, naopak najnižšiu v Bratislavskom.
A ďalší hrdina spoza klávesnice
:))))))))))))))))))
takmer vôbec neovplyvnilo voličov z Bratislava kraja, naopak najviac hlasov si tým získal u najmenej v Košickom kraji.
Byť autorom článku a redaktorom tak sa vrátim na doučovanie učiva SJ ZDŠ
:)))))))))))))))))
Aký problém??? Môže požiadať gen. prokurátora o 363-ku
:)))))))))))))))))
No kto tu je klamár? TY
Ak by to bol riadny prieskum stačilo by uviesť vek a stav tých, čo chcú eventuálne "odísť". Ale asi by sa ukázalo, že sa jedná o tých čo sa chystajú študovať v zahraničí, či aj tak odísť pracovať do zahraničia. Tých čo by odišli naozaj kôli výsledku volieb sú reálne "promile".
Hlas nepovedal v čom spočíva jeho problém. Ten problém má rovnaké meno ako jeho predseda. Inteligentnejší vedia prečo.
MTV a HEG vlády Nás zadĺžili až po uši. Je jedno kto vyhrá voľby. Dlhy budeme musieť splácať a ceny energii nebude možne dotovať ako doteraz. Takže klobúky do ruky - pôjdeme z kopca.
:))))))))))))))))))))))))))))
PS:
PS bude možno ešte "lepšie"
:))))))))))))))))))))
Fico je babrák. Smeru to podľa prispievajúcich trvalo až 12 rokov a pritom na to stačia 3 roky.
Výrok pána G mimochodom 3 roky ministra školstva vo vládach p. Matoviča a p. Hegera:
https://www.ta3.com/relacia/30029/boj-o-voli…
34:27
Róbert Fico zničil krajinu za 12 rokov, ale Igorovi Matovičovi s Edom Hegerom sa to podarilo za 3 roky
:))))))))))))))))))))))))))))
Fico je babrák. Smeru to podľa prispievajúcich trvalo až 12 rokov a pritom na to stačia 3 roky.
Výrok pána G mimochodom 3 roky ministra školstva vo vládach p. Matoviča a p. Hegera:
https://www.ta3.com/relacia/30029/boj-o-voli…
34:27
Róbert Fico zničil krajinu za 12 rokov, ale Igorovi Matovičovi s Edom Hegerom sa to podarilo za 3 roky
:))))))))))))))))))))))))))))
BU BU BU - FICO!!!
:)))))))))))))))))))))
Čo Vám nie je jasné? Za všetko predsa môže Fico.
:)))))))))))))))))))
PS: oprava BM21 nie RM21
Možno to tu niekto už napísal, ale vydávať vlastne ruský raketomet RM21 z 80-tych rokov (ktorý majú vo výzbroji ako UKR tak RF) namontovaný na padvozku TATRA za zázračnú zbraň je v podstate "stupidita".
Jedinou „podstatnou“ informáciou z tohto článku je:
Ódor: Sme pripravení vládnuť aj po voľbách, ak nebude iná alternatíva
1 bat - 1 500 000 000 až 2 000 000 000 €
2 bat - 3 000 000 000 až 4 000 000 000 €
:))))))))))))))))))))))))))))
Zúfalé %, zúfalé príspevky. Treba veriť v poslednú spásu PS. Usmievate sa - bude horšie
:)))))))))))))))))))))
Odporúčame