Je to taky smiesny pajac. Pokadeny starcek.
Je to taky smiesny pajac. Pokadeny starcek.
A vies vobec preco bol majdan!? Asi nie.
Tebe som nic nepisal.....
A ti dochodcovia s vnukmi hadzali zapalne flase z okien? Donedavna ste tvrdili, ze tam boli sami mladi vyrastkovia!
Vyberas si len to, co ti pasuje. Velky podiel viny na celej situacii mala Moskva. Rozostvavala ludi proti sebe a nakoniec poslala zoldakov na Donbas!
Pravdu o ruskych vrahoch a bestiach nazyvas nenavistou!? Nenavist je v Kremli a patologicka!
Neuveritelne sprosta zenska. Hrat sa s mobilom pocas predstavenia moze len tvor s IQ hupacieho konika!
Hlupaci ruski. Stovky ich zdochlo v plynovom potrubi! Fantasticka operacia!
Neschopny tvor s ksichtom hlodavca, V.V.P.
Ved aj Petrík je len tlchuba a karierista!
Ani sa necudujem kto napisal taku hlupost! Zahod konecne ten slovensky meter na posudzovanie vecí a udalostí v zahranici! To ako nefunguju veci na Slovensku nie je pravidlom inde a uz vobec nie v NHL!
Chodte do r.ti,banda chrapunska!
Rusko je fasisticka krajina. Krajina bez buducnosti.
O akom klube melies Danko? Este si neprisiel na to ze si sam a na smiech?!
Toyotu Landcruiser...😁
Sprostemu nevysvetlis!
Prepity muzik, ten Gerasimov.
Tolko podpisov nemozu mat. Podvod! A tie primitivne tvare!
Odporúčame