Mas vobec maturitu?
Mas vobec maturitu?
No nech skusia! Len raz! Co napises potom ty nula z vychodu!?
Je zabavne sledovat dvojzubcov, dementov a podobnych fanusikov koalicie ako vlastnym telom, ktoremu chyba mozog, chrania narodny poklad menom Danko. Toho Danka co presviedca svet o svojej genialite a charaktere tak podobnemu ruskej mentalite.
Spravne Fini! Rus rozumie len sile! Dat po drzke zoparkrat a bude pokoj s kablami!
Poznamka hodna tupca.
300 mil. z tranzitu by skoncilo v sukromnych rukach. Fico nevyrevuva kvoli slovenskemu zaujmu ale kvoli oligarchom!
Póly su dva, severny a juzny. V casomiere je to pol sekundy!
Ukrajina dodrzala zmluvu do bodky. A s velkym, vyse rocnym, predstihom oznamila ze ju nepredlzi. Logicky krok. Len Fico si melie svoje ako maly sopliak.
Klobuky si daju dolu a zaplacu.
Odflaknuta hymna. Starsia verzia bola aspon dynamicka, tato je vhodna k pohrebnemu sprievodu. Zaciatok nie najhorsi ale ten zaver!? Stratena hymna strateneho naroda.
Zabudol si slubit parky a pivo zadarmo. To by sa dvojzubci nahrnuli! 😁
Rusko ma na haku dajake Podnestersko. To by si mal sudruh Fico uvedomit!
Slovakom tiez nevadil Hitler, Bryanko .
Zmizni, nikomu nebudes chybat!
Kremelska mafia si musi uvedomit ze prvotne priciny konfliktu su ruskou zasluhou! Vsetko ostatne je loz, co je diagnoza Ruska vlecuca sa od revolucie 1917.
Rusko je potrebne ponizit, oslabit tak aby mu trvalo najmenej 30 rokov vratit sa do povodneho stavu.
Rusko nepatri do civilizovaneho sveta.
Ruske mensiny asi ziju v raji, ze!? A teraz v aktualnom case.
Pocuvaj ty mudrc! Tebe nevadi ze Kremel zdiera narodnosti na dalekom vychode a na severe pri tazbe nerastov,plynu a ropy! To je kolonializmus a otroctvo v podani Ruska!
Odporúčame