A vraj bol direktorom nadnarodnych spolocnosti, capacita z vychodu...
A vraj bol direktorom nadnarodnych spolocnosti, capacita z vychodu...
O tie uzemia prave ide! Je to lupezna vojna Ruska.
Pustenia psa na Merkelovu, kopanie do zadku byvalej manzelky...je to obycajny frustrat.
Kremelsky starcek s ksichtom vhodnym tak na reklamu kefiru....
Netrpia nudzou o podobne kadre!
A mal pravdu! Stary polodementny kalioskop to nevnima.
Tak neobchoduje s USA. A co ostatny svet, hlavny tutor Kuby Rusko? Co vyvaza Kuba? Takmer nic! Z cigar a rumu nevyziju.
Kuba je vykladnou skrinou socializmu.
Urob analyzu "ruskej" demokracie ,ked sa uz v tom vrtas... Inac,demokracia je len jedna a nema ziadne privlastky a nikto nema na nu patent.
Nemusel vyhlasovat, tam ho maju online 😁
Abcházsky parlament hlasoval proti ratifikácii dohody s Ruskom o investíciách, ktorá v novembri vyvolala protesty opozície a viedla k rezignácii prezidenta a premiéra.
Pred pár rokmi by to bolo nemysliteľné. Od začiatku „špeciálnej vojenskej operácie“ Putin stratil akýkoľvek vplyv a teraz mu dokonca 100-tisícové Abcházsko povedalo, aby sa vybral na túru.
Mas v tom bordel, uz ani nevies kto je tvoj a kto nie.
Tam to funguje. Prezident sa dopustil chyby, okamzite zareagovalo obyvatelstvo a uz to prezident naprava. A ako sa tu zadusali rusofili a im podobna cvarga... Taketo nieco sa v Putinovom Rusku nemoze stať! On si tam robi co chce a vsetci su ticho. Paralela s hitlerovskym Nemeckom ako vysita!
Obdiv k válce a nacionalismu, "nadřazenost Ruska" jsou vtloukány do hlavy už i dětem ve školkách. Je him nuceno obdivovat válku a silná nenávist k západu, Ukrajině i Židům.
Mnoho zajatých Rusů má pak vytetované hákové kříže, u Ukrajinců nic takové není a pište si, že ruská propaganda by to zneužila hned.
Kromě toho právě Rusko začlo ve spojenectví s Hitlerem druhou světovou válku a masový vrah Stalin je v Rusku stále uctíván jako modla, kam se na něj hrabe nějaký Bandera. Stalin zavraždil desítky milionů lidí, i Čechy odváděl do Gulagů, způsobil vyvraždění Poláků v Katyni a nespočet jiných zločinů, jako třeba vyvolání Holodomoru na Ukrajině.
Rusko - vládne tam totalitní režim, který je založen na fašistickém učení "filosofa" Dugina, který prosazuje nadřazenost Rusů nad všemi ostatními, podobně, jako to dělali nacisté u Němců. Dugin sám říká, že Ukrajinci jsou neexistující podnárod a jediné řešení jejich existence je genocida.
Putin zároveň rozdává medaile a pocty i vojákům s tetováními SS, masový vrah Utkin s nacistickými tetováními dostal čestný pohřeb u veteránů.
Celý režim naplňuje všechny znaky fašismu a to včetně cenzury, věznění opozice, velebení války, myšlenky nadřazenosti Ruska a práva vládnout jiným národům.
V Rusku se konají masivní pochody s hajlováními (kam se na ně velikostí hrabe Ukrajina) a podle odborníků má Rusko největší komunitu neonacistů na světě! Neonacismus je tam dokonce spjat s pravoslavnou církví a i významní představitelé režimu jsou na fotkách, kde hajlují - např ředitel kosmické agentury, pravoslavní představení.
A co Azov? Ten skutečně vznikl původně z extremistů a nacionalistů, byl ale v roce 2015 co nejvíce očištěn, samozřejmě se do dnes najdou velmi vzácné případy, kdy tam nějaký neonacista zůstal. Není to ale nic oproti počtům neonacistů v ruské armádě.
Ukrajina - je pravda, že část obyvatel skutečně podporuje Banderu (ovšem fake účty z ní dělají většinu obyvatel). Podporují ho zejména proto, že bojoval právě proti Stalinovi a Rusákům (kteří teď vraždí opět Ukrajince). Bandera byl silný nacionalista, ale stál o samostatnost, i proti Hitlerovi, který jej věznil. Ukrajinci si většinově ani neuvědomují dění okolo jeho osoby, napojení na nacismus a neví, co páchaly jeho milice (Volyň atd). Jeho milice byly zlo, to je pravda, ale ty Stalinovy tehdy páchaly zvěrstva ještě větší a masovější.
Na Ukrajině je podpora nacionálních stran ve volbách dokonce nižší, než v ČR a pochody s hajlováními asi 100 násobně v menším počtu, než v Rusku. Nacisté se tam samozřejmě najdou též, ale neonacistická komunita tam není nijak velká. I případy německých křížů na technice, či hajlování vojáků byly spíše vzácností.
Clovek s charakterom. Nie ako oduty Sekera.
Odporúčame