Polsko 1939, Afghanistan, Madarsko 1956, Ceskoslovensko 1968, Gruzinsko, Moldavsko..atd.
Polsko 1939, Afghanistan, Madarsko 1956, Ceskoslovensko 1968, Gruzinsko, Moldavsko..atd.
Perfektna demolacia. Ide sa dalej!
Oslobodzovacia misia maticky rusi...😅, teda si ale pako.
Kremelsky imbecil.
Rusi rovno vrazdia, bez varovania. Fasisticka horda riadena kremelskym gestapom.
Taky primitivny tón od chvalenkara,samozvaneho prezidenta nadnarodnych firiem 🤔
Rusko je fasisticka krajina!
Poverený šéf SIS, poverený predseda parlamentu, poverený poslanec v cudzom poslaneckom klube...
Fico podporil Hu-Huliaka, Fico podporil Ko-Kotlára...
Fico prišiel o posledné kúsky zdravého rozumu 😕
Totálny rozvrat demokracie
Co sa vykrucas a taras? V Rusku je 30 milionov muslimov a su to Rusi. Putin ich miluje 😄
Tebe sibe! Si chory zlostny tvor. Napisal si znôšku hluposti. To si asi mal penu na papuli. 😁
Mal by si si dat zrepasovat mozog.
Ficovi preskakuje, ten Cintula mu asi odstrelil mozog.
Sam si to zavinil a nie je ziadny pan ale sudruh!
Si smiesny. Praveze si zavisly, dennu davku jedu davas pravidelne na forum.
Za našich čias sme mali iné ‚superstars‘, či už spomeniem Žiga Pálffyho, Mira Šatana, Peťa Bondru, Višňu alebo Fera Hossu. Vtedy zväz takisto nefungoval, ako by mal. Ale pýtam sa, kto z týchto hráčov, a to už boli starší, sa vyjadril na adresu zväzu? No nikto. A to ani po kariére,“ uviedol bývalý útočník s viac než tisíckou duelov v zámorskej NHL."
No, a to je presne ten problém a dôvod, prečo je táto krajina tam kde je. A teraz, keď konečne niekto našiel odvahu niečo povedať, tak namiesto toho aby ho bývalé hviezdy podporili, tak ho ešte za to idú kritizovať. To akože Gaborík chce povedať, že držať hubu a krok je nejaká cnosť?
To, ze hanobis Kovalcikovu ako krpanu svedci o tvojom velmi malom IQ, ba az krpatom!
Prezident Kiska velmi presne a pravdivo ohodnotil Slovensko ako mafiansky stat pod vedenim Fica. A plati to stale!
Volici koalicie su podla Penta sefa obycajne lajna. V tom s nim plne suhlasim. A Fico pritom cusal, ako sluzobnicek pentacky.
To kokomoto je tvoje priezvisko?
V Cesku sa da tiez dobre zabavat na kadecom. Len my nemame na to pravo s nasim poriadne zas.anym dvorom.
Odporúčame