Zo strany rusov ano!
Zo strany rusov ano!
Aky humanista! Na smiech! To ze rusi vrazdia civilistov na Ukrajine ta netrapi, ze?
Zahod si mobil do latriny.
Mossad, palec hore, skvela akcia!
Radsej uz nepis, bude to pre teba lepsie.
Ty si co o sebe myslis!?
Chaos, to je zakladna charakteristika tejto vlady!
Nepis hluposti, nechaj si ich pre seba.
Ani netusis aku sprostost si napisal! Gratulujem, vieme kam patris.
Teraz urcity cas budu cusat. Izrael im doslova vytiahol komunikaciu a urobil hromadnu kastraciu.
Ked tvoji ruski priatelia zbombarduju skolu alebo nemocnicu dajako cusis,to ti nevadi?
Vyjadrenie ako chamtiveho sedlaka.
Aky citlivy!? To, ze rusi bombarduju civilne ciele ta netrapi!
Takze rusofilni majitelia Panta rhei, nech sa vam dari!
A takto si Mossad oznackoval teroristov! Este slohnut zdravotne zaznamy a maju ich totalne zmapovanych ako na striebornom podnose. Tazka rana Hizballahu! Ohluchol, oslepol, totalny chaos! Ucebnicova akcia!
Upistana babizna, co nema co hladat vo funkcii! Ma na svedomi mladu policajtku vdaka svojmu skvelemu riadeniu policajnej akademie!
Stastnu cestu Robko! Do pekla!
Klames ako vzdy.
Odporúčame