Spojenci v roce 1941 zbytečně eskalovali konflikt, když poskytli SSSR zbraně a vybavení, které pak bylo použito mimo území SSSR.....
Spojenci v roce 1941 zbytečně eskalovali konflikt, když poskytli SSSR zbraně a vybavení, které pak bylo použito mimo území SSSR.....
A ako a cim?
Dobru chut, chutilo?
F35 so strelami Agm-Jassm,Rusko bez sance to eliminovat.
Doteraz bola Caputova americka .....,takze odteraz je Fico & Pelegriny americky k..... !
Bez-vychodiskovy stav!
Nenavliekaj tvoju diagnozu na druhych!
No ved! Uz je to beztrestne!
Prebrate z Kremla! Tam hlavny trpazlik podpisuje dekrety za dekretom.
Nie! Lacne slovenske slapky!
Od primitivov sa toho nedockas!
Sekera, ty sa musis velmi nudit! Tak casto na nete a tolko hluposti vyprodukovanych! Si velmi zly a zlomyselny tvor! Co urobis, ked sa tvoje vlastne decko v osemnastich prizna ze je gay alebo lesba!? Nezabudaj, nie peniaze ale charakter robia cloveka clovekom!
Rusky narod ma hnile zaklady. Su zalozene na klamstve, alkoholizme a zavisti. Je uz trapne citat, dron sme trafili ale trosky.... Tie trosky to ste vy, rusi! Vy uz ani neviete kde je pravda a cest! Stracate prehlad aj vo vlastnych klamstvach.
Upresnim. Na Slovensku je podla Hascaka a so suhlasom birmovaneho bolsevika houno.
Velmi zlomyselna poznamka! Vela hovoriaca o charaktere pisatela.
Nerozumiem preco tak nenavidite Ukrajinu!? Co vam zleho spravili?
Nechápem, ako vôbec môže Fico oslavovať SNP, veď stále tvrdí, že mier sa nedá vybojovať! Mali sme si s Nemeckom sadnúť za rokovací stôl a na mieri sa dohodnúť, či nie? Takto to predsa radí teraz Ukrajine😉
Nechápem, ako vôbec môže Fico oslavovať SNP, veď stále tvrdí, že mier sa nedá vybojovať! Mali sme si s Nemeckom sadnúť za rokovací stôl a na mieri sa dohodnúť, či nie? Takto to predsa radí teraz Ukrajine😉
Nechápem, ako vôbec môže Fico oslavovať SNP, veď stále tvrdí, že mier sa nedá vybojovať! Mali sme si s Nemeckom sadnúť za rokovací stôl a na mieri sa dohodnúť, či nie? Takto to predsa radí teraz Ukrajine😉
Co sa rozdrapujes?! Ruske utoky na Ukrajinske mesta a civilistov ti nevadia? Spinavy pokrytec!
Odporúčame