V T72 vsetci zgegnu, z Abramsa vystupia a preziju.
V T72 vsetci zgegnu, z Abramsa vystupia a preziju.
Ho.no bude, stat krachuje, do dochodcov natlacili peniaze aby ich volili.
Hlupacik , kto spracoval a schvalil legislativu k tomuto systemu!?
Kolko sa navazala verejnost do alzirskej boxerky v Parizi. Dnes by Kratochvilovu ani nepustili na drahu! Pravom!
Hlupacik!? Takto ta doma oslovovali?
Zaviedol to Budaj a to najviac vadí! Komu? Hlupakom.
Jozef Golonka, to je ten ktoremu hokej vela dal ale aj vela zobral. Dal, ked bol mlady a bral, ked zostarol.
Bol to skvely herec a tvrdy chlap aj ked sa to nezda. Presiel si aj peklom vojny vo Vietname. A mam na neho prijemne spomienky zo stretnuti v Indonezii a Hawai. RIP!
Adminko sa snaží, bojuje za rusačikov!
Bicykluje kym ho niekto nezrazi. Esteze Cintula je v base, vie sa bicyklovat. Mozno?
Patrusev, stary sprosty c.uj,Putin zakomplexovany ch.j,co sa da od nich ocakavat?!
Ty si r.t cistis prstom.
Caputova je dáma, ty si mentalny odpad.
Oni sa nevedia hanbit lebo su taki tupi!
To nerastne bohatstvo je ukradnute. Rusko je kolonialny stat zaostaleho typu.
Tebe urcite. Udrel ta sused do palice?
A maze proukrajinske prispevky, asi ho zena kopla do zadku.
Vo Vojanoch je vodna elektraren? Nefetuj ty zobrák!
Vo Vojanoch je vodna elektraren? Nefetuj ty zobrák!
V Rusku sa vytvara legia zahranicnych blbcov pre utok na Ukrajinu. Splnas vsetky podmienky, neprihlasis sa?
Odporúčame