Setria na vianocne odmeny
Setria na vianocne odmeny
Hadam si nemyslite ,ze sa priznaju,ze pachaju tam zlociny ,predsa svojich neodsudia,oni su len hrdinovia a vinu zvaluju na iných
Mali ju vyhlasit vítazkou pred zacatim turnaja nie len nasadit do turnaja,hoci v rebricku bola daleko v zadu.
Potro hral vynikajuco ,Nadal nanho nemal ani kým mu koleno "neodislo".
Ty uz budes asi americký ritolezec.Tí dôchodcovia maju mozno viac rozumu,ako ty
navoskovane a nalestene viac ako auto.
Co je uz sexi na takejto spuchline
Briti sa chcu vyrovnat hlupostou USAkom
Čo z toho,ked v poharoch sa nedostane dalej,ako do druheho kola
Lenze najprv nam ich zapadni kapitalisti s velkou reklamou sem napchali a teraz namiesto lacnejsej halogenky kupuj drahsie Led-ky.A v autach budeme tiez menit ?
Neboj sa za chvilu s tým vyjdu z Bruselu,akokeby objavili ameriku.Ja som si musel zosity balit do modreho baliaceho papiera a bol som spokojny
Za vytrhnutie zuba a za okuliare si musim platit sam a týmto smradom ,co si povedia ze idu odvykat to poistovna chce platit,aspo detom do 18.rokov by mohli platit okuliare
kto vlastne pojde bystrica,trencin ,alebo OLANO
Z Rusov si spomenu skrabaci len na toho ,co sa im hodi do kseftu
Odporúčame