hehehe, všetci vieme, kto je za tým - sionisti 😏
kým sekal "dobrotu", nevadil
hehehe, všetci vieme, kto je za tým - sionisti 😏
kým sekal "dobrotu", nevadil
sionizmus je zločinecká genocídna ideológia. Raz sa bude história pozerať na sionistov = Izraelcov ako na nacistov. Len na rozdiel od Nemcov, nie všetci boli nacisti.
hahaha 😀
600 km2 je 20x30 km... a koľko stratila? 😀
presne tak, prečo tieto novinárske hovadá neukážu skutočné zábery zo sionistickej genocídy v Gaze a Libanone?
Izrael darebácky fašistický genocídny štát. A čím viac sa blíži k svojmu koncu, tým je agresívnejší a vražednejší. Presne ako nacistické Nemecko...
Izrael drží slovo? Netrep blbosti nácko
jediní, kto ohrozuje celý región, už takmer 100 rokov, sú sionisti.
tzv. "židovský" štát, v skutočnosti ale sionistický a dnes otvorene sionacistický, je darebácky teroristický osadnícky projekt s fašistickým genocídnym režimom, na čele ktorého stoja medzinárodne hľadaní vojnoví zločinci. A Prauda ich aj 4. rok genocídy kryje, menovite Čaplovič, Matišák, Daniš.
Terčom ruského útoku v juhoukrajinskej Odese sa dnes ráno stala autobusová zastávka, na ktorej čakali ľudia... karma za ukrošský útok na autobus na Kryme
hej, počul, že to urobili Rusi 😀
Tbilisi je Gruzínsko, a to je, mimochodom, "proruské" 😉
super, takže teraz sa všetci Arméni môžu z Ruska vrátiť do Arménska 😀
nuž, keď Arméni znovu zvolia zradcu Pašinjana, ktorý sa nečinne prizeral, ako stráca Náahorný Karabach, tak vlastne to Arménom až tak veľmi nevadí 😀
"Logika Ruska je jednoduchá: ak si chcete vybrať Európu, zabudnite na ruský trh" , toto presne je ale aj logika EÚ, ktorá nielen Arménom, ale napríklad aj Srbom, hovorí: "ak si chcete vybrať Európu, zabudnite na ruský trh"
však už to robí, niekoľko rokov...
NATO (Poľsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko) umožňujú Ukrošom púšťať ich drony na Petrohrad cez svoje územie. Útoky na Rusko tak prichádzajú zo vzdušného priestoru NATO. Tak nech teraz nekvíkajú, že im tam teraz lietajú ruské drony...
Už nie... Sionisti sú horší
Sionisti napriek varovaniam z Iránu aj USA bombardovali Bejrút. Iránske rakety sú odveta. Sionisti vedeli, čo príde, ak hodia bomby na Bejrút... Tak nech nenariekajú teraz, zločinci
Prečo to Prauda kladie ako otázku? 😃 Samozrejme, že sionisti špehujú a kradnú tajomstvá 👍
Ten ukrajinský devil musí byť tým osobným stretnutím posadnutý 😂
títo šmejdi povedia pravdu len keď sa pomýlia
Odporúčame