NAjdi si to cez google.Vidim,ze mas nasledovane o hokejistoch SR.
NAjdi si to cez google.Vidim,ze mas nasledovane o hokejistoch SR.
manasko prestan sa tu hrat na mudreho a nepis o ludoch hluposti ked nevies o nich nic.
Ked sa nevies vyjadrit k teme tak tu nevypisuj nezmysli.Ked pisem cez mobil v praci tak sa nejaka ta chybycka najde takze nemachruj tu,ze pises s diakritikou.
Nik z neho priemerneho hraca nerobi.Satan je uz teraz legenda nashobhokeja,ale nemoze hravat vecne.Uz davno sa mali zapajat mladi hraci do turnajov a nie sa stale spoliehat na starsich hracov.
Nik z neho priemerneho hraca nerobi.Satan je uz teraz legenda nashobhokeja,ale nemoze hravat vecne.Uz davno sa mali zapajat mladi hraci do turnajov a nie sa stale spoliehat na starsich hracov.
Manasko nehraj sa na chytraka a urazaj si vies koho.Ty asi nerozumies tomu co tara Satan.
Kde je napisane,ze Chara sedel na hotely?Osobno volno moze travit kde chce.Nechce sabmi verit,ze by cestoval niekam bez toho,aby sa najskor dohodol na stretnuti.
Kde je napisane,ze Chara sedel na hotely?Osobno volno moze travit kde chce.Nechce sabmi verit,ze by cestoval niekam bez toho,aby sa najskor dohodol na stretnuti.
Vyhladal ho,ale pritom si vyhladal akurat tak hotel.Ako vedel,ze ci sa Chara nachadza na hotely,a hlavne ked sa chcem z niekym stretnut tak si najskor dohodnem cas a miesto a nebudem sa niekde trepat pol mesta a neviem kde sa dana osoba nachadza.
Su horsie zakroky a nerobi sa taky cirkus.napr. taky Zednik,co sa mu stalo a mal sa teraz hrat na urazeneho.
Su horsie zakroky a nerobi sa taky cirkus.napr. taky Zednik,co sa mu stalo a mal sa teraz hrat na urazeneho.
Vyhladal ho,ale pritom si vyhladal akurat tak hotel.Ako vedel,ze ci sa Chara nachadza na hotely,a hlavne ked sa chcem z niekym stretnut tak si najskor dohodnem cas a miesto a nebudem sa niekde trepat pol mesta a neviem kde sa dana osoba nachadza.
To je dobre.Po kazdom zapase sa budu hokejisti ospravedlnovat.Prepac,ze som ta narazil na mantinel,prepac,ze som ta zahakoval,,sorac za tu hokejku v tvari.
To by bola parada :-)
To je dobre.Po kazdom zapase sa budu hokejisti ospravedlnovat.Prepac,ze som ta narazil na mantinel,prepac,ze som ta zahakoval,,sorac za tu hokejku v tvari.
To by bola parada :-)
Mne sa najviac paci,ze vyhladal som ho,ale bol len pri hotely.Len odkial vedel,ze ci a kde je CHara na hotely.
Mala otazocla.Ako pomohka pritomnost Satana na Ms 2013?Nijak.Hrali sme mizerne.Moj nazor je ze priprava bola onicom Ked sa maju hraci zohrat tak sa samozrejme vyhovaraju,ze su chori.
Jeden gol mozno,ale nie v nasom pripade ked sme ich dostavali na zapas v priemere 4 goly.
Jasne chudacik Satan tvrdohlavy.Keby sa tak zachova kazdy hrac v hokeji ako Satan,ze sa niekto niekoho dotke a padne na lad tak sa nikto z nikym nebavi.
beaver to dobre napisal.Satan nerobil nic a Chara hral zapasy.Ked Satan vie vlacit rodinu po svete tak Boston je malickost.
Spomen si na MS sveta 2013.Bol tam Satan pritomny a ako ovplyvnil zapasy.Nijak bolo to len blamaz z nasej strany a hokej nie je hra o jednotlivcovi,ale time.
Odporúčame