Pre mna je cela vystavba dialnic na Slovensku smiesna.Nevieme spojit BA s KE za niekolko rokov a dalsich vela rokov uplynie kym budeme mat konecne celu dialnicu.Ked len porovnam Chorvatsko ako oni vybudovali a ake dialnice maju s niekolkymi mostami a tunelmi.POstavili si dialnicu za par rokov a my sa tu tahame po kuskoch a hadam sa jej ani nedozijeme.

