NATO maj sa na pozore! Stojíme za Ruskom. Signalizuje Peking Západu
petríček, USA sú mierotvorcovia a humanisti ved napokon aj pôvodný obyvatelia Severnej Ameriky im odovzdali dobrovolne svoje územia a s radosťou odišli do rezervácii, veď to najlepšie ukázali vo Vietname a Kambodži kde zhodili14 miliónov ton vysokohumanitárnych a demokratických bômb a inej munície, čo sa rovnlo 700 atómovým demokratickým bombám Little Boy, ktorá dopadla na Hirošimu. Niektoré štatistiky ukazujú, že počas šírenia mieru, demokracie a humanity 16 % obyvateľov Vietnamu zahynulo, 57 % zostalo bez strechy nad hlavou a vyše milióna detí sa stalo demokraticky sirotami. Vietnam, Laos a Kambodža boli postihnuté najničivejším ozbrojeným konfliktom od konca druhej svetovej vojny. Nuž fakt že USA šíri demokraciu a mier po ceľom svete pomocou demokratických a mierových bômb im pomohol že všetci obyvatelia ktorým darovali demokratické bombardovanie ich nekonečne milujú za krásny mierový a demokratický život bez strachu ako napr. v Iraku a Afganistane.......