mužíček, v novembri 1989 sme nezničili komunizmus nakoľko ten nikde na svete neexistoval, červená zgerba sa premalovala na modro a sú z nej demokrati a disidenti, z agentov ŠTB sa stali disidenti a bojovníci proti režimu, z komunistických básnikov, výskumných pracovníkov Marx Leninizmu a profesorov Marx Leninizmu sa stali politológovia a zapálený bojovníci proti komunizmu, z hercov sa stali ľudia ktorým komunisti ukradli tvár ale zabudli dodať že tí zlí komunisti im za to dobre platili a zo zlodejov sa stali úctyhodný podnikatelia.........

