pokr.
a ty prispeješ svojou troškou a zdôrazníš že prvé koncetračné tábory ktoré vybudovali španielske úrady (1896) pre povstalcov na Kube, britské úrady (1899 – 1902) počas búrskych vojen pre „koncentráciu“ vidieckeho obyvateľstva nakloneného Búrom na ich lepšiu kontrolu, ako aj americké úrady (1900) na Filipínach boli len také oddychové tábory, veď nakoniec demokrati nevraždia vraždia len ty zlí Rusi. No a tvoj najväčšia chyba je tá že nepoznáš históriu a pri tom on nej "múdro" píšeš, Rusko bolo do roku 1922 a od roku 1922 do roku 1991 to bol ZSSR.


