odišlo, tebe ušiel rozum do USA a teba tu nechal....
pejsku, to sa vyhrážaš? Ty pri svojej nevzdelanosti určite ani netušíš že svojím príspevkom môžeš napĺňať skutkovú podstatu trestného činu Nebezpečné vyhrážanie (Trestný zákon)
(1) Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.
(2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) závažnejším spôsobom konania,
b) na chránenej osobe,
c) preto, aby inému zmaril alebo sťažil uplatnenie jeho základných práv a slobôd,
d) z osobitného motívu, alebo
e) verejne.
To že to ty netušíš ma neprekvapuje prekvapuje ma však to že to netuší ani administrátor.....
zločineckým režimom špinavá propaganda, hladanie nepriateľských agentov, umlčiavanie ľudí s iným názorom a zákazy nikdy nepomohli iba oddialili ich definitívny pád na samé dno, tak ako nepomohla propaganda sovietskému ZSSR nepomôže propaganda ani fašistickému USA a Bruselu. Pravda sa nedá umlčať aj keď sa o to neobolševici na čele s USA, správou kolónií USA v Bruseli a nesvojprávny trotli akokoľvek snažia. Takže safalátka ostávam s kapitalistickým pozdravom S USA na večné časy a nikdy inak!
púupuško, Ústava SR mi garantuje vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo
iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu a takisto mi garantuje právo verejne prejavovať svoje zmýšľanie. takže keď sa ti to nepáči tak sa presťahuj tam kde tieto práva nie sú garantované Ústavou a kde povinne musíš písať a čítať jedinú pravdu ako v Severnej Kórei, ináč ja ťa plne chápem, ty ako prefarbený boľševik nie si zvyknutý na slobodu prejavu a na to že ľudia nevyznávajú jediný a správny názor Bruselu a Washingtonu a preto tu každého nálepkuješ za rusofila a kremeľského agenta tak ako si za socíku nálepkoval ľudí ktorý mali iný názor ako ty a tvoji vodcovia s KSČ za imperialistických agentov a nepriateľov budovania socializmu.
pokr.
No je ceľkom možné že by ste chceli znovu zaviesť cenzúru, zakázať ľuďom iny názor ako má Brusel a USA, ustanoviť Ideologické oddelenie ktoré by strážilo jednotný názor občanov a politická polícia by ich demokraticky zatvárala za odlišný názor a čítanie konšpiračných vebov ktoré by si určoval ty a Smatana, no a potom by tu nastal praví demokratický raj.
vážený pán"odborník", moje ústavne práva zaručuje Ústava SR, Čl. 24
(1) Sloboda myslenia, svedomia, náboženského vyznania a viery sa zaručujú. Toto
právo zahŕňa aj možnosť zmeniť náboženské vyznanie alebo vieru. Každý má právo byť bez
náboženského vyznania. Každý má právo verejne prejavovať svoje zmýšľanie.
čl. 26
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo
iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez
ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie
v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
(3) Cenzúra sa zakazuje.
ňumak, ty si buď naletel americkej propagande, alebo si za to platený, alebo si len obyčajný trotl bez vlastného názoru ktorý je abslútne nepodstatný.
pedro, náš ňumák nevidí, nepočuje a nerozmýšla on len opisuje manuál s US ambasády......
ňumak, a teraz nám napíš ake ciele majú neonacisti na Ukroruine, v Nemecku a USA.
bezdesu, lož je základným stavebným kameňom agresií USA po svete, veď si len stačí spomenuť na Tonkinskí incident a zbrane HN v Iraku....
Hansi, Nemecko nieje bratský národ Slovanov, veď počas druhej svetovej vojny ich chceli vykinožiť a urobiť z ních otrokov, preto sa Slovanské národy musia mať na pozore pred Nemeckým nacizmom. A len tak mimochodom, fašizmus bol v Taliansku a Taliansko bojovalo po boku nacistického Nemecka proti ZSSR kde majú na svedomí 23 200 000 jeho obyvateľov, no a len hlupák alebo neonacista môže obviňovať národ ktorý mal najväčšie straty v boji proti Nemeckému nacizmu s fašizmu.
stoik, tvoja úroveň a úroveň toho bezpečnostného análnika je úrovňou boľševika, veď aj ty a bezpečnostný análnik používate boľševický boj proti triednemu nepriateľovi a ľuďom ktorí si dovolia mať iný názor ako vaši páni označovaním ľudí za rusofilov a agentov Kremľa. Keby ste žili za socíku tak označujete ľudí s iným názorom za agentov amerického imperializmu a nepriateľov budovania socializmu, takže ste len bolševici prezlečený za demokratov ktorým demokracia nič nehovorí a nepoznaju ani jej význam.
tonko, asi si si nevšimol ale máme demokraciu ktorá ti zaručuje podľa Ústavy SR, Čl. 24
(1) Sloboda myslenia, svedomia, náboženského vyznania a viery sa zaručujú. Toto
právo zahŕňa aj možnosť zmeniť náboženské vyznanie alebo vieru. Každý má právo byť bez
náboženského vyznania. Každý má právo verejne prejavovať svoje zmýšľanie.
čl. 26
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo
iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez
ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie
v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
(3) Cenzúra sa zakazuje.
Takže keď sa ti nepáči že niekto hovorí alebo píše svoj názor ktorý je v rozpore s tvojím názorom alebo názorom tvojích chlebodárcov tak odpal do severnej Korei a tam budeš nekonečné šťastný, tam totižto povinne vyznávaju jediný a správny názor svojho vodcu a iný sa tam nepripúšťa.
kecálek, tvoja neznalosť dejín o ktorých sa snažiš písať je zarážajúca....
kecalek, zasa trepeš, Poliaci na základe zmluvy s nacistickým Nemeckom anektovali Tešínsko a Spiš v roku 1938.
kecálek, môžeš napísať ktoré územia ukradli Rusi Číne? No a čo sa týka kolaborácie s nacistickym Nemeckom tak v tom boli preborníci Poliaci keď s ním kolaborovali od roku 1934....
kecalek, pri Čiernom mori sú až tri štáty ktoré sú v NATO a to Turecko, Bulharsko a Rumunsko no a dosť silne opochybujem že by mali 800 0000 000 obyvateľov. No a čo sa týka Ruských spojencov tak na celé slávne NATO stačí Čína....
vhlavebordel, žerieš akurát ty, normálny ľudia jedia a predstav si že Ruom naozaj nič nechýba.
Odporúčame