Zo Slavína sa Noční vlci presunuli do Svidníka
hansi, tvoji nacistický predkovia vyvraždili 13 500 000 občanov ZSSR a 6 000 000 židov a ty máš tu drzosť písať o ruskom fašizme, ty si buď naozaj trotl alebo si za tú primitívnu propagandu platený. A ešte taká nepodstatná maličkosť, keby sa Červená armáda zastavila po vyhnani nemeckých nacistov na svojich hraniciach tak tu tie svoje bludy s Antonom 10 nevypisujete nakoľko ste boli podľa nacistickej ideológie Slovania a podľudia určený k vyhubeniu a otrockej práci, takže môžete len ďakovať tým statisícom vojakov Červenej armády ktorý položili životy za to aby si ich mohol dnes beztrestne os..rať.