Prečo si rozumní Slováci nerozumejú ? A psychopati s mafiou sú ako bratia. Lebo droga, moc a peniaze. Ešte 9.
kolaborant luterán,
- doporučujem ti kým niečo napíšeš aby si sa nad tým aj zamyslel
- keď niekoho obviníš s toho že bol agent tak by si mal dať aj dôkazy, ináč to je len prachsoprosté ohováranie
- klameš a zavádzaš ako kolaborant s KSČ, ktorým si napokon aj bol
- tvoje písačky s IQ výbavou kolaboranta s KSČ sú tak akurát na smiech a dokážu tak presvedčiť tvoju obdivovateľku noriku
- vláda Fica bola v absolútnom poriadku, to že ty to vidíš ináč je tvoj problém a tvoje právo
- tvoj jediný svetlý bod v tvojom živote som zatial nezistil
- vzhľadom na tvoju rozumovú výbavu kolaboranta s KSČ školeného Ideologickým oddelením ÚV KSČ a prevereného ŠTB ktoré zistilo že si oddaný myšlienke budovania rozvinutej socialistickej spoločnosti pod vedením najpokrokovejšej strany KSČ je nám úplne jasné prečo píšeš tvoje blogy LEBO FICO, chceš sa vyvyniť s kolaborácie s KSČ a 26 rokov po prevrate sa hráš na veľkého bojovníka proti KSČ ktorej so oddane slúžil ako kolaborant