zemiačik, takže podľa tvojej logiky nebola ani okupácia ČSSR Sovietskymi vojskami nakoľko predstavitelia ČSSR požiadali o ich stálu prítomnosť nakoľko sme boli členmi Varšavskej zmluvy no a proamerický obdivovatelia tu neustále vypisujú o nejakej okupácii.


