magor, dočká sa toho oslovenia od honákov kráv ako si ty a tvoji spolutrotli ktorí si myslia že sú vyvolený národ Árijcov a pri tom ani netušia že sú Ázijci šmrncnutí s Arabmi. A len tak mimochodom, Ruský národ označoval Adolf Hitler a Goobels za primitívnych severoaziatov takže TY si NACISTA a RASISTA ktorý tu šíri nenávisť a urážky voči Ruskému národu a svojimi výrokmi napĺňa skutkovú podstatu trestných činov podľa Trestného zákona Hanobenie národa, rasy a presvedčenia ( § 198), Podnecovanie k národnostnej a rasovej nenávisti § 198a a Podpora a propagácia hnutí smerujúcich k potlačeniu práv a slobôd občanov ( § 260, §261)


