stojka, Pred súdom by stál každý politik v USA, ktorý by sa o niečo podobné pokúsil. (teda v prípade, ak by sa živý a zdravý pred ten súd dostal)
Ešte šťastie, že sa Biely wigvam nerozhodol poslať aj do Španielska nejakých bombardéri s nákladom humanitných bômb - a tak to všetko môžu riešiť kovaný demokrati....

