Ked danovy podvodnik(s premlcanym podvodom kvoli nekonaniu policiee a justicie ) jedna s danovym podvodnikom(usvedcenym)! Tot krasa aki su ti volici v SRi sprosti!!
Ked danovy podvodnik(s premlcanym podvodom kvoli nekonaniu policiee a justicie ) jedna s danovym podvodnikom(usvedcenym)! Tot krasa aki su ti volici v SRi sprosti!!
Co aj Tvoj otec sa hojdal ako Havel na nozickach Heydricha?
A z blata ludia vosli do kaluze!!!
Zvolili si ho, tak nech si ho uziju!!!Za volbu je nutne niest zodpovednost!
Najlepsie by sa mu rozmyslalo v base!Ale to by NAKA a prokuratura nemohla kryt mafianov, podvodnikov a zlodejov!!!
A ekonomicku krizu mozes zhodit na koronavisrus!
Uz Ta dnes pri dopingu poslali niekam, tak sa nestrapnuj este viac!
Pises somariny.Literarky.cz cca pred troma rokmi uvidli vypovede byvalich CIA agentov s ich vypovedami ako pracovali na huckani a financovani vzniku obcianskej vojny v Juhoslavii!!
Nema, otvorenim zakladni v Syrii jej zmysel sa stratil! Hladaj aj v inych zdrojoch informacie!
Do basy ich posielaju nie za tie ciny ktore spachali ale zaujme toho aby USA firma nemusela vyplatit pohladavku a to je rozdiel!!!Cize manipulacia a podvody v sudnom a vysetrovatelskom systeme ako dosledok poslednych koalicnych vlad!!!Dnes oni zajtra Ty za vymysleny trestny cin!
Keď si uvedomíme, že celé sa to deje v záujme USA obchodnej spoločnosti, ktorá odmieta uhradiť svoj záväzok voči slovenskej strane a namiesto toho organizuje a financuje tento nezákonný proces, tak to svedčí o tom, že riadenie štátu SR preberá USA mašinéria.
Čo ohrozuje dnes Slovensko viac, tento štátny prevrat alebo koronavírus? Podľa môjho názoru dnes zasadajúca rada obrany štátu by mala najskôr riešiť aktuálny štátny prevrat, lebo nám USA celkom ukradnú štát.
Pre občanov to musí byť jasné memento nevoliť v nadchádzajúcich voľbách proamerické strany.
Sudca Klemanič, odsúdil troch ľudí, hoci mal v spise jednoznačné dôkazy o tom, že nespáchali trestný skutok.
Pravosť správ SIS, ktoré boli sudcovi Klemaničovi doručené potvrdili príslušníci SIS, ktorí boli vo veci pred niekoľkými dňami vypočutí, príslušníci nasadení v roku 2000 na kauzu Markíza.
Dôvody: podplatený celý senát ŠTS, prokurátor Šanta. Podľa dostupných informácií SIS prevzal úplatok aj JUDr. Čižnár. Médiá boli cez PR agentúru podplatené sumou 1,8 mil.
Od dnešného dňa na odsúdenie nevinného postačuje niekoľko podplatených / vydieraných sudcov a prokurátorov. Je poľutovaniahodné, že súčasťou tejto obludnej mašinérie je JUDr Jaromír Čižnár generálny prokurátor Slovenskej republiky a minister spravodlivosti SR – JUDr. Gábor Gál.
Aha tak verit policajtom ktori povinne vyberaju pokuty,verit prokuratorom ktori sa vyhrazaju pri vypocuvani - moja vlastna skusennost!Vidim,ze ludia osporsteli totalne!!!
Takze Zitny je obycajny podvodnik!Platnos zmeniek potvrdzuju spisy SIS,ktore buli uverejnene na EURORESPEKTE.sk tzn jedna sa oo oligarchiou zmanipulovany porces za ktory si Santa, Klemanic zasluzia basu!!!
Zmenky su prave, potvrdzuje to spis zo SIS, jedna sa zmanipulovany proces!!!
Neklam, kauza zmenky su jeden podvod! SIS mala Ruska pod palcom a spis dokazuje ,ze su prave! Toto je len pomsta oligarchie!Stihani maju byt za uplne nieco ine!
Sprava SIS hovori jasne,ze zmenky sy prave tzn sudny senat a prokuratora santu trestne stihat a posadi do basy!!! Jedna sa o politicko zmanipulovany proces!!!
Odporúčame