To sú praktiky kapitalistov a nie boľševikov!!! V kapitalizme sú banky súkromných rukách!!
To sú praktiky kapitalistov a nie boľševikov!!! V kapitalizme sú banky súkromných rukách!!
Vyrastá superleniva generácia mladých ľudí!! Deti zbohlatlikov, ktorým sa nechce pracovať, "nedokážu sa samé živiť " rodička ich chovajú, obliekajú, dávajú im financie na zábavu a tak nám vyrastá jedna skupina druhá je na opačnom konci hodnotoveho rebríčka, rodička nepracujú, tak nenabadaju ani deti k práci, niečo dostanú od štátu ako podporu, niečo sa sem tam pritrafí si privyrobiť, niečo čorknuť a tak idú deň za dňom!! To je dôsledok pseudo demokracie!!! Nezasahovania do výchovy a kadejakých "modernych" pomylenych teórii!!
Chod sa pozrieť aké pomery vládnu v Rusku a potom trep!!!
Nie je to náhodou jeden z tých špiónov, ktorí presvedčili ĜB aj USA, že Sadám vlastní ZHN!? Potom nastalo bombardovanie Iraku a vražda Sadáma!!!
Vymenuj bojiska na cudzom území a porovnaj Rusko a USA!!
Ty vieš o tom,že by tu niekto utlačal dajakú národnosť !?
....sa nechcelo
Ty si co dokázal!?
Pan Jurkemik, bol náročný na seba a taký prístup vyžadoval SJ od tých ktorých trénoval!! Žialto boli poväčšine manekynky, ktorým sane hcelo!!!
Putin si robí nárok na dajaké územie!? To, že obyvatelia Krymu sa v referende vyslovili za pripojenie k Rusku, je dôsledok útlaku zo strany Kyjeva!!!
To zdravotníctvo, školstvo aj kultúru povzniesli poprevratnici ozaj na vysokú úroveň vo všetkých bývalých krajinách RVHP!!! Aj za to ste štrngali kľučami !? Predrokom 1989 bol cieľ dosiahnuť 300 pacientov na jedného lekára, vo väčších obciach sa budovali zdravotné strediská s lekárňach.
Prečo to zvaľujes iba na Smer, od prevratu sa zdravotníctvo úspešne radi medzi skôsty afrických krajín!!! Prvý úder dostali nemocnice, keď im zobrali lukratívne služby, labaky, CT, MR, ktoré tvorili najväčší zdroj príjmov!!!
Ak by si bol počúval Putina čo hovoril v predvečer vstupu ruských vojsk na Ukrajinu, potom by si snáď pochopil, chce iba dosiahnuť to čo Ukrajine vytyka aj OBSE, svojpravnosť národov na danom území!!!
Prečo!? Lebo kupovať niečo, a ešte k tomu predražené, čo si vieme vyrobiť doma, je trošku praštene!!
Douč sa Slovenský jazyk a potom píš truľko!!!
A neboli to náhodou banderovci, veď tie míny sú na území, na ktoré sa ruskí vojaci naposledy dostali v roku 1945!!!
Vysvetli nám zmysel takých kseftov!!
Odporúčame