Keď USA prelietali cez naše územie pred "humanitarnym" bombardovanie Juhoslávie, to sme sa nemuseli báť, že omylom zhodia bomby na Slovensko miesto Slovinska?? Teraz, keď sa strieľa viac než tisíc km od nášho územia, tak nás strašia!!
Keď USA prelietali cez naše územie pred "humanitarnym" bombardovanie Juhoslávie, to sme sa nemuseli báť, že omylom zhodia bomby na Slovensko miesto Slovinska?? Teraz, keď sa strieľa viac než tisíc km od nášho územia, tak nás strašia!!
Predpokladám že sa dôjde aj tým najvacšim obmedzencom, kto neustále provokuje!!!
Merkelova, Noulandova, Lipšic a ďalší sú podľa teba russky troli??
O naivite občanov SR nás predsa presviedčajú výsledky volieb od prevratu!!! Postupne si ľudia volia vždy väčších a väčších zlodejov !!
Na akom základe nás straší vedenie NATO hrozbou zo strany Ruska?! Rusko ako nástupnícky štát )ZSSR nevnucoval nikomu zo štátov bývalej RVHP či VZ prítomnosť svojich vojsk na ich územiach ako USA!! Naopak ZSSR stiahlo svoje vojská po zániku VZ z členských štátov, dokonca po rozpade ZSSR stiahlo Rusko svojich vojakov z území bývalých štátov ZSSR, čo urobilo NATO a USA?!
To nemusí predpovedať Kremeľ, to vie každý, čo myslí! Ak voda zaleje tak rozsiahle územie, ktoré má rovinatý charakter, tak to bude mať ďalekosiahle následky !!! Obyvatelia mali v blízkosti priehradnej nádrže svoje dače, kde chodili oddychovať!!!
Do postihnutej oblasti nie je potrebné vyslať záchranné zložky? Tam zrejme žijú obyvatelia, ktorí kolaborujú s Rusmi!
A to ide NATO vyhlásiť Rusku vojnu?!
A ty si vyšetrovateľ a máš nezvratné dôkazy o vinníkovi, ktorého vieš spárovať s Ficom?!
Ty tam robíš účtovníka?
to je tá ich demokracia, nanútime ti aj to čo nechceš, ale musíš to zaplatoť!!!
Choď sa pozrieť na indianov do rezerváci rovnako do austrálie na domorodcov ako žijú.
Trhové hospodárstvo je o to.; nekúpiš ty, kúpi druhý!! Na toto ti hlupackovia v čele EU zabudli???
Ty si sa s niektorým rozprával???
Skus použiť obsah oriešky čo nosíš na krku. Ty si odstránený prívod el.energie do domu??
Táto oblasť je pod ruskou kontrolou a oni si zrušia elektrinu??
Kde sú dajaké dôkazy, okrem článkov v novinách a mŕtveho advokáta aj policajného exprezidenta?! Vypovedajú iba kajucnici, ktorí sa priznávajú, že brali úplatky!!!
Chlapček, tu elektrárenská dakedy mal možnosť navštíviť takju poznám!! Bola zdrojom elektrickej energie nie len pre mesto, ale aj pre okolitý priemysel!! Brehy Dnepru boli posiate výrobnými závodmi!! Ta elektráreň bola , rovnako ako aj Zaporožska vodná i jadrová elektráreň, súčasťou energetickej sústavy Mier!!
Ale k veci, domnievaš sa, že ti Rusi by naozaj chceli čo i len ten 1MW vyrábať šlapacimi dynamami? Rozmyšľaj, kto od roku 2014 ostreľoval Luhansko a Donecko!?!?
Kto zahnal nemecku armadu až do Berlína!?
Oblasť Nová Kachovka leži v zóne obsadenej Ruskou armádou, to sa domnievate, že ti Rusi sú naozaj tak obmedzení, že si zrušia zdroj elektriny!?!?
Tento idiot nevie, že jadrovú vojnu prehráme všetci?!
Odporúčame