On je ešte hlupejši než sa zdá!? Koľko tých poslancov je v tom rozpočtovom výbore, to sú zrejme ľudí, ktorí aspoň troska rozumejú učtovnicstvu a auditom, čo však o nich vie politológ!?!?
On je ešte hlupejši než sa zdá!? Koľko tých poslancov je v tom rozpočtovom výbore, to sú zrejme ľudí, ktorí aspoň troska rozumejú učtovnicstvu a auditom, čo však o nich vie politológ!?!?
Kedy sa preberú zo zlého sna občania Slovenska a zoberú spravovanie krajiny do vlastných rúk!! Nechali sa uspať médiami a nezúčastnili sa hlasovania o Referende, tým sa dobrovoľne vzdali možnosti ovplyvňovať aj svojim postojom chod štátu!!! Tou letargie prispeli k tomu, že o nás budú rozhodovať ti, ktorých budú môcť politici korumpovať cez potraviny, príspevky za účasť na voľbách,.....
Kto im dal povolenie na vzlet!?
Z Iraku odvliekli nezákonne desiatky ľudí do ilegálnych táborov typu Guantanamo a nikoho nestíhajú!!!
Čo sú to za experti, keď ich odpaľujú z pleca na dva km?!
To je tak, keď sa niekto domnieva, že ako "študovaný politológ" zvládne riadiť vesmír!!
To nie, ešte sa im skladáme na prvotné investície, (budovanie priemyselných parkov) dostávajú daňové úľavy, pôdu ,.....
Predpokladám, že si je vedomý toho, že ak sa generálnemu prokurátorovi nepreukáže porušenie niektorého z §§ , ktoré mu kladie za vinu, pôjde o zneužitie právomoci verejného činiteľa, za čo bude stíhaný on!!
Číre zúfalstvo? Rusi na Ukrajinu poslali tanky T-54 vyrábané za Stalina
Kto sú tí experti, ktorí videli t54 v boji na Ukrajine?
Tak, si si ju mal vypočuť!!
Ja som tam bol v roku 1977 a predstav si , že už am mali bagre, nákladné autá aj dokázali vytobiť TU144!!! To iba na okraj ! A tie krásne samovary, ktoré si ako suvenír niesli niektorí účastníci zájadu.
v roku 1989, keď došlo ku zmene spoločensko- ekonomickej v ČSSr, tak sme nemali žiadne dlhy, štát bol vlastníkom výrobných prostriedkov na ktorých pracujúci vyríbali stroje a zariadeni od ihly po nadzvukové lietadlá, lieky svetovje kvality,..... Čo máme za vlády demokratov?!
Rezervy došli ekonomike, ktorú niekoľko rokov pomáhal riadiť!!! Teraz sú odkázaní na celý svet a ich prezident nerobí nič, iba žobre
Ukrajinci budú strieľať každé dve minúty jeden granát!! Celý rok, to budú lepši ako jedna Felícia na Slovensku!!!
Ak by si bol počúval riaditeľa Slovnaftu, mal by si iný názor!! A on tomu zrejme viac rozumie
Ty si videl v BA niekoho z Ruska rozdavat koláčiky demonstrantom, ako rozdávali naši politici v Kyjeve??
Ty si bol niekde v osade kde žijú napríklad Laponci!?
Mazanie príspevkov pod "citlivými "článkami adminovi ide!! Sloboda slova je iba prázdna slama!!
Tí žijú v rezerváciách?!
Odporúčame