A kto tie moderné systemy bude obsluhovať!?
A kto tie moderné systemy bude obsluhovať!?
Prečítaj si článok z pred dvoch dní, sami sa chvália
A kde boli pozašivani!? Ak myslíš prezamestnanosť, tak si to mohli dovoliť platiť, teraz sa dohadujú o minimálnu mzdu!!! Za ostatné dva roky sa % sociálne odkazanych znasobilo !! Tomu sa hovorí blahobyt pre všetkých!!
Dobre vieš, ,e to je dôsledok kapitalizmu!!! Pred prevratom sme žobrakov a bezdomovcov nepoznali!!! Neoslovili sme síce honosom ani obrovskými kontami, ale žili sme ako ľudia, navzájom si vážili jeden druhého!! Aj najvyšší funkcionar nemal problém podať ruku robotnikovi! Dnes existuje kasovnicky sposob5 spolužitia!!
USA sa Srbom ani Chorvátom nevyhražali, napriek tomu použili granáty s ochudobnenym úradom!!!
Zelensky posiela do vojny ženy, tie ktoré by mali byť darkyne života sú nútené ho brať. Mladi muži pri tom páchajú trestné činy v zahraničí!!!
Áno, ak by boli dodržali dohody Minsk 1 a Minsk2 neostrľovali Ruský hovoriacich spoluobčanov v okolí Donbasu a Luhanska!
Ak sledujeme noviny z RF, tam nie sú dennodenne vytáčanie ľuďom správy o tom ako sa pripravujú na vojnu! To taktiež svedčí o to., ktorej strane ide len a len o boj!!!
Na strane Kyjeva sú najmä tí, ktorí profitujú na predaji zbraní a netrpia pri tom obyvatelia ich krajín!!
Vieš mi vysvetliť v čom si robím srandu zo zavraždených??? Ale nevládaj mi svoje choré predstavy!!!
Inteligent sa prejavil! Argument žiadny, ale urážky, osočovanie na výbornú!!
Už máš po práci?
Kto vlastne zavraždil Janka a Marienku?? Vraj sa priznali celkom traja, teraz začínajú spriadat korbac na Kočnera?
Chudoby!? Ty kde ziješ, také % sociálne odkázaných občanov na Slovensku bolo iba v čase vojny a par rokov po nej!!! Od roku 1948 do roku 1989 sa bez zadlženia niekoľkonásobne zvýšila hodnota HDP!!!
Prečo to nerobíme aj na Slovensku!?
Pred prevratom sme nežili?? Dokonca sme si mohli kúpiť domáce potraviny, dopestovane v ČSSR, mohli sme si užiť viac voľného času učitelia nemuseli mať dve zamestnania, aby užívili rodinu , práve hovoria ze platy na Slovensku nestíhajú zdražovanie !!
Ty máš o tom dôkaz? Zrejme nie, preto tomu ani sam neveriš!!
Buzerovali ťa iba vtedy aksi mal vlasy ako jeden bývalý riaditeľ UPN.
V časoch najväčších investícií tesne po prevrate stačilo, že cudzinec zadával 100$ bankovkou, dostal tisicnasobok nenavratnej vypomoci, od našinca požadovali podnikateľský zamer a dvoch ručitelov!!!
Budeš sa diviť, že aj keby som mohol iba "natrčať paprču" ako asociali, tak predsa pracujem!!
Ahá, tak preto si dovolili , umožniť dovolenkovať občanom RF v ich destináciách, na rozdiel od Slovákov!!
Odporúčame