Maš pravdu, na vine sú ľudia, ktorí v roku 1948 porazili v ČSR kapitalizmus a tým ukázali ľuďom , že môže existovať aj režim, kde nebudú bezdomovci, žobráci a lekárska starostlivosť či vzdelanie nebude iba pre majetných a vyvolených!!!
Maš pravdu, na vine sú ľudia, ktorí v roku 1948 porazili v ČSR kapitalizmus a tým ukázali ľuďom , že môže existovať aj režim, kde nebudú bezdomovci, žobráci a lekárska starostlivosť či vzdelanie nebude iba pre majetných a vyvolených!!!
Teraz je to super!!! Plagiátorstvo, papalašske maniere Kollára, chaos vo vyhlaškach, ......
Keď tak čítam tieto príspevky, naberám dojem, že občanom Slovenska vlastne vyhovuje tento chaos, klamstvá a podvody!!!
Tu sa v plnej nahote prejavila naivita voličov a arogancia súčasnej vládnej koalície!!!! Do funkcií sa dostali tvory, ktoré poznajú iba dve veci pocit neobmedzenej moci a výšku svojho konta!!!
Zákony, Ústavu, nepoznajú a tak ich porušujú dennodenne a nikto nič!
Ako príspevok do Roháča super,preto +!!!!
Jednoznačne sú veci, ktoré si človek musí natclť do hlavy!!! Memorovanie zároveň slúži aj rozvoju pamäti!!!
Nikto nepodceňuje maturantov!! Má to však jeden háčik, že systém maturitných skúšok a ich formu i obsah nikto nevie prispôsobiť novej digitálnej dobe!!! Tak ako učni by mali ako záverečnú prácu vyrobiť niečo, čo odpovedá " majsterštiku" ich odboru, rovnako "priemyslovaci" by mali predviesť napríklad autíčko na slnečný pohon. Inžinieri, takýto model vylepšený,......
My však máme maturity založené na tom, že žiaci sa musia namemorovat encyklopédie a tie potom odverklikovať, žiadna tvorivá a samostatná, prípadne kolektívna tvorivosť!!
Od prevratu sa nám tu vo funkciách menia anti hospodári!!!! Veď za tri desiatky rokov Slovensko zadlžili na niekoľko generácií a národný priemysel, školstvo, vedu, kultúru i zdravotnictvo zdecimovali tak, že sa to viac ani nedalo!!!! A títo dokazujú nemožné, že ešte sa to dá " vylepšiť" , najmä ten dlh!!!!
Od prevratu sa nám tu vo funkciách menia anti hospodári!!!! Veď za tri desiatky rokov Slovensko zadlžili na niekoľko generácií a národný priemysel, školstvo, vedu, kultúru i zdravotnictvo zdecimovali tak, že sa to viac ani nedalo!!!! A títo dokazujú nemožné, že ešte sa to dá " vylepšiť" , najmä ten dlh!!!!
To je zaujímavé, ako sa naše médiá angažujú za "demokraciu" v zahraničí!!! Nevadí im však, že u nás doma dochádza k porušovaniu práv občanov!!! Že v zahraničí zavraždia príslušníci polície nášho občana!!!
Tak a teraz budeme sledovať, ako sa to zmení v nasledujúcich dňoch a týždňoch!!!!
To postavanie ľudí vonku pred miestami na testovanie, v čase, nečase, zrejme chápe ten trnavský génius, ako otužovanie a tým zvyšovanie imunity!!!
Táto spomínaná relácia odzrkadľuje úroveň "kultúry" na Slovensku!!! Do éteru sa dostávajú kadeake brakove relácie, ktoré vraj majú baviť divákov!!! Ľudia nehnevajte sa , ale; Pumpa, Horná Dolná, Zámena manželiek, Farma a podobne, totálne znižujú úroveň našej kulturnosti!!! A ten posledný diel Pumpy, to bol vrchol hyenizmu!!!! Vyniesť nad zimrelym ortieľ, samovrah, bez dôkazov, bez vyšetrenia, to je neskutočné!!!!!
Pane Kotas, ja mám dotaz!!
Hlavný hygienik na Slovensku má zrejme zmluvu, s jeho urodzenosťou vírusom, na základe ktorej môže udeľovať vyvoleným výnimky!!! Na koho ukáže, ten môže lyžovať, cestovať, flamovať, ale beda chupači, plebejcov majú "právo" sedieť doma na hyžďovom svalstve, maximálne si ísť rozhýbať telo do práce a nakúpiť poživeň!!
Mám dilemu?! Kedy môžme nepokoje obyvateľov v krajine považovať za prejav demokracie a kedy za ohrozovanie demokracie???
Spomínam si na večery, keď ešte televízia u nás doma nebola a tak nám rozprávali rodičia, prípadne starí rodičia príbehy zo života. Najlepším rozprávačom dola stará mama z otcovej strany."Deti, ja som chodila do školy iba štyri zimy, pokiaľ som ešte nedokázala doma robiť ťažšie práce. V škole sme mali tabuľky, na ktoré sme písali gríflikom. Za tie štyri roky sme sa naučili písať, čítať a počítať a základy z poznania sveta. Kam to naše školstvo smeruje????
Odporúčame