Koho zastupujú? No predsa "svoje svedomie" Ale vedia, že ich pozícia je najlepšou formou , ako si "upraviť" stav svojho konta finančného a tak sa aj správajú.
Aj táto situácia iba potvrdzuje, že potrebujeme zmeniť systém volieb do NR SR tak, aby bola naozaj zborom ľudí, ktorí chcú pre Slovensko niečo urobiť!!

