Nech sa Országh nehnevá, ale zrejme sa pozeral na iný zápas. To čo predvádzajú títo "profesionáli" je chabý odvar hokeja. To úbohé korčuľovanie za pukom je horor. Najväčšiu snahu prejavujú mladíci, ale majú smolu. Tréner sa môže aj rozkrájať, keď hráči neprejavujú snahu a chuť víťaziť.

