Nepoprel som nič, ani netúžim po funkciách, iba nemám rád takých, ktorí trepú o veciach o ktorých nemajú ani páru! Ale to je taká dnešná doba, ministra vojny robí herec, ministra školstva archeológ,.....
Nepoprel som nič, ani netúžim po funkciách, iba nemám rád takých, ktorí trepú o veciach o ktorých nemajú ani páru! Ale to je taká dnešná doba, ministra vojny robí herec, ministra školstva archeológ,.....
V tom období to bolo tak ! Ale iste si to neprežil, tak nemúdruj!
A hlavne, nemal by im kto predávať svoju námedznú prácu!!!
Kroky, novozvoleného ešte neinaugurovaného mi pripomínajú obdobie prevratu, keď v "demokratických" a "nezávislých" voľbách vizionári (samozvaní vodcovia revolúcie) vedeli ako voľby dopadnú. Jeden taký mi povedal"Nebojte sa pán riaditeľ, budete tu zástupcom, je to dohodnuté" Spýtal som sa ho ako sú teda tie voľby "slobodné a nezávislé?! Tak aj tu sa niekto snaží robiť "neformálne" kroky, aby nebol niekto zvolený, ako sa potom môžu správať ti čo volia slobodne?!
Myslíš to zlato, čo pod dozorom Klička s Jaseniukom, nakladali do lietadla smer Washington?
Ľudia pracujúci v lodeniciach, kde lode vyrobili zrejme potrebujú výplatu a tú im EU ani USA nedá!!! Tú dostanú iba vtedy ak spoločnosť lode predá tomu, kto za ne zaplatí!!!
Tak potom dákeho marťana, prípadne robokopa! Ešte je jedna možnosť Gála.
Podľa krajského a mestského poslanca Iva Nesrovnala (SDKÚ) ho vysvietili v najnevhodnejšom čase, keď vrcholí agresia Ruska na Ukrajine. Tak dúfam, že si blaváci tohto vola zvolia za primátora!
Shark, čítaj text s pochopením a odpovedz.
ktorý z policajtov vydržal viac, ten na Majdane, či ten v Slavjansku?! Na Majdane boli "zlí" policajti, ktorí džali štíty a nie samopaly, tu sú "dobrí" policajti, lebo do pokojných ľudí domáhajúcich sa volebného práva strieľjú !!!
Ak rozširovanie NATO smerom k hraniciam Ruska nemajú oni cítiť ako priamu hrozbu, tak to si môže myslieť iba IDIOT! To ako keď sused ukladá k mojej chalupe balíky slamy a hovorí, že mi zatepľuje dom. Bolo dohodnuté, že ak sa zruší VZ nebude sa NATO rozširovať, ale to nesvedčí hegamónii kapitalizmu s dobyvačnými myšlienkami!!
Nie je potrebné ani do Talianska cestovať, stačí prejsť v BA za hranice s MR, to človek pocíti na profile diaľnice, pohárik s kávou si môžte položiť na sedačku bez obáv, že sa rozleje.
Ale troška mysli, veď ti z NATO si vyrobili majdanistov (tých fašistov) aby mali nepriateľa!!
"Ľuďom po štyridsiatke by malo najviac záležať na tom, ako sa zabezpečia na dôchodok. Tejto rady sa však príliš nedržia a často vôbec nemyslia na to, z čoho prežijú v starobe." Az čoho má ten človek šetriť, kezo mzdyleva prežije od výplaty po výplatu?!
KeĎ sme boli súčasťou RVHP, či VZ, tieto spoločenstvá neútočili na žiadne krajiny, nechodili vojaci šíriť "demokraciu" po svete, RVHP sa riadila zásadou dosiahnutia rozvoja jednotlivých krajín, to sa nám nepáčilo, teraz je to iné?!
Slováci veľmi rýchlo pochopili, že členstvo v EU bolo nevyhnutné, ale aj to že svojou účasťou, resp. neúčasťou vo voľbách rovnako NIČ neovplyvnia. Brusel, Štrasburg si aj tak urobia po svojom, dôkazom je aj postoj ľudí k udalostiam na Ukrajine. Občania SVK to vidia inak, ako sa to predkladá z EU
Prečítal som si celý článok a chápem aj prieskumy OECD, ale 60% obyvateľom SVK sa o takých príjmoch ani nesníva!!
(asi 12 417 eur), páni, taký príjem nemáme ani keď prirátam bulharskú konštantu! Chabú tretinu a žena takmer polovicu.
Koho príjmy sa tam zahrňajú?!
Rusi sú na svojom území! Načo liezli amíci do Poľska. Bulharska či Rumunska?!
Ovláda ten truhlík zemepis, veď v tých krajinách sú vojská NATO! Veď aj napriek prísľubu ,po zrušení VZ, že sa NATO nebude rozširovať, došlo k porušeniu dohody a postupne nás vťahujú do svojich pavučín!
Odporúčame