To je super a najlepšie by bolo keby pracoval s výbušninami, že pán minister, premier a celá mašinéria, ktorá takýto zákon schválila. Toho sa potrebujete čo najskôr zbaviť, že?! Na miesto toho aby štát takýmto ľuďom zjednodušil život, tak ich núti pracovať aby mohli žiť,ľajdákom, ktorým sa nechce robiť (funkcionári politických strán) tým dáv príspevka zo štátneho rozpočtu. A že sociálna vláda, to jo!!


