Pokiaľ štát bude na to mať, nech dá každému. Ale keď naši ctihodní pripravujú také zákony, ktoré umožňujú podnikavcom klamať beztrestne štát a neodvádzať dane a odvody, tak štát nemá na školstvo, zdravotníctvo, dáva na ochranu a obranu občanov. Čo sa týka baníkov, ti pracujú u súkromníka, tak by im on mal vyplácať doživotnú rentu, tak ako pred 89. dostávali od štátu deputát, podobne aj elektrikári, vodiči, železničiari. Toto všetko si ľudia štrnganim v 89. poslali do zabudnutia


