Nuž, ale to si treba počkať tak cca 1500 rokov, pokiaľ ľudia pochopia, že vzťahy medzi nimi sa nezakladajú na majetku, ale na sociálnych kontaktoch, tzn. "láska k blížnemu", alebo "miluj svojho blížneho, ako seba samého" .Žiaľ súčasná doba je taká, že aj v rodinách sa pre jeden m2 dokážu súdiť tak, že presúdia celý majetok!!! Ale príbuznému neustúpi! K tomu dávajú príklad aj naši politici!! Kradnu a zneužívajú medzery v zákonoch (ktoré inak sami schvalili) na to, aby si nahonobili za volebné obdobie čo najväčší majetok!!


