Mal som ešte jednu reakciu na Mudrasa.tot, bola vymazana? Bola slušná, tak neviem, čo sa deje, žeby dnešná sloboda slova?
Mal som ešte jednu reakciu na Mudrasa.tot, bola vymazana? Bola slušná, tak neviem, čo sa deje, žeby dnešná sloboda slova?
Zločinci komunistickej moci nič nehľadajú, už sa majú ako prasatá v žite, rozkradli čo mohli, a teraz sú z nich vážení kapitalisti.
„Nežná revolúcia“ je nepodarenou rozprávkou o šťastí, láske, slobode, spravodlivosti,votrela sa nám do života. Najväčší gauneri a zlodeji nám ju pripomínajú, inscenujú oslavy, majú aj prečo, prišli k obrovským majetkom. „Nežnou“ je len pre tých, ktorí ňou zabezpečili seba a celé generácie dopredu. Protagonisti nám toho nasľubovali a ľudia sľubom podľahli, vraj budeme mať slobodu o akej sa nám nesníva, vraj o 3-5 rokov dosiahneme životný štandard Západu. Tých sľubov je oveľa viac. Skutočnosť je taká, že máme slobodu, ale bez spravodlivosti, máme plné obchody predraženého tovaru pochybnej kvality,sme pod diktátom EÚ a NATO. Vládnu nám oligarchovia prostredníctvom politických strán a politikov na najvyšších postoch, ovládajú takmer všetky média, manipulujú verejnou mienkou. Kultúra je o vulgárnosti a primitívnosti v podaní tzv. umelcov, ktorí nás otravujú svojím „umením“ v primitívnych seriáloch. Národ rozhádaný, mamon je na prvom mieste a človek je dobrý len ako volič a tovar.
++++++++++++
Svojprávny človek vníma súčasnú politiku ako formu biznisu, ako píše bloger, že miesta v politike sa kupujú, kšeftuje sa s nimi. Zbohatlíci, daňoví podvodníci, mafiáni, bývalí veksláci oligarchovia v tzv. zastúpení, sa považujú za „elitu národa. Sú „hrdí“ na svoje postavenie, na blahobyt, ktorý sľubujú na svetové strany..... Len akosi zabúdame, že kapitalista odjakživa bohatol a budoval svoj blahobyt z cudzích zdrojov a v tom pokračuje dodnes, bývalé kolónie nahradzujú neokolónie a z otrokov sme dnes stali motroci.....
Mnohí z nás odmietajú Kisku a jeho straníckych kolegov, takže páni novinári, ak píšete o tom, tak dajte niečo tiež o iných neparlamentných stranách.....lebo ESET?
Dobrý blog++++,
veľmi vážnou zvrátenosťou v ľudskom konaní je vývoj technológii na ovládanie mysle s využitím izotropných látok, elektromagnetických pulzných generátorov, laseru, mikrovlnných žiaričov...etc..
Koľko zarábajú primátori a starostovia: http://www.platstarostu.sk
/
"Nežný november 1989?" ...keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú....no, pred novembrom sme sa mali ako tak, po novembri ....pre nich je to úspešný príbeh a sa majú dobre. Naši sluhovia dovolenkujú po celom svete vo vychýrených destináciách a my, ktorým by mali slúžiť sedíme doma v tých horúčavách a čakáme, kedy sa vráti služobníctvo a aké prekvapenie nám pripraví.
Milý Janíček, daj už pokoj, rodinkárstvo, známosti a hlavne peniaze mali, majú, a budú mať zázračnú moc, aj v Topolčanoch. Už si toho toľko popísal, že by to bolo na na seriál vo formáte Horná Dolna na Narkóze.
Do jesene je ešte ďaleko, ešte nevieme čo na to Trump. Stále sme všaj v predklone pred USA ako služobníčkovia. Naviac sa v jeseni očakáva Brexit, uvidíme, či zámer EÚ sa zrealizuje.
Som už zvedavý, čo bloger zajtra zverejní. Nechápem , prečo vyzýva ministra spravodlivosti aby odstúpil a o pár riadkov nižšie ho žiada o mimoriadny opravný prostriedok. Je to celé popletené....spomína Pellegriního, Gála, Semufovú, Mokoša,Kúdelovú, Belianského ....
Odporúčam osloviť Matoviča, ten urobí z toho TB na pokračovanie........lol
Blog ako by ho stvoril jedinec mužského pohlavia cviknutý v rozkroku. Je vhodnejšie v týchto horúčavách dodržiavať pitný režim, nie alkoholický !!!
Je pozitívnou inšpirujúcou osobnosťou v tom našom spoločenskej anarchii, ktorú poniektorí považujú za akési hodnoty demokracie.
Komunisti pokiaľ viem postavili toho viac než rozkradli, čo sa o súčasných kapitalistoch povedať nedá, tí len kradnú a už 30 rokov čo zostalo po tých vrahoch a zlodejoch komunistoch. Kapitalisti sávajú, ale len svoje haciendy z nakradnutého a z ozdieraných zamestnancov.
Lenže ani tie sťažnosti nepomáhajú, to je len taká právna náplasť na ukľudnenie sťažovateľov, niečo ako Neurol, na chvíľku ukľudni.
Je to ešte horšie , vyslovila sa o revíziu Ústavy SR
Ak má človek dnes zdravotné problémy vážnejšieho charakteru musí naozaj čakať aj dva mesiace až príde na rad. Pán Janíček, ale tá doba od roku 1989 sa len predlžuje, podobné je to aj v hľadaní pravdy v právnych sporoch, pri vymáhaní práva. Zloduchom, ktorý ovláda nás ľudí v kapitalizme je nenažraná liberálna demokratická svoloč. Zdravotné poistenie, z ktorého by bol MR dosť a aj včasné vyšetrenie požierajú súkromné zdravotné poistene vo forme ziskov. Ten milý Peťko Pellegríni bol onoho času proti tým ziskom, len tá liberálna svoloč podaním podnetu na ÚS dosiahla , že súkromné poisťovne tvoria zisk. Treba preto vyplakávať na to správnom hrobe.
Aký pán, taký krám. Šeliga má právnické vzdelanie, nevie posúdiť čo je dobrá viera, čo je úžerníctvo, čo je podvod s pozemkami, podvody s DPH....etc?
Harabín to popísal zrozumiteľne a pravdivo, čo pochopí každý. Kto nevie čítať s pochopením alebo zámerne nechce, vypisuje nezmysly a kydá len aby kydal.
P. Mikloš sa dobrovoľne rozhodol radiť p. Čaputovej. Pravdepodobne nabral skúsenosti na Ukrajine, kde oficiálne pôsobí ako poradca premiéra Hrojsmana. Výnimkou nie je Ukrajina, aj tam "demokratický liberalizmus" vniesol do spoločnosti chaos a rozpoltenosť, to samé sa čoraz viac rysuje v súčasnosti aj na Slovensku. D vojaký meter má už viac ako 100 cm.
Odporúčame