valtoko aj tebe chýbajú tie Miklóšove oznámenia.Nad Mexickým zálivom bola búrka zdvíhajú sa ceny plynu a palív.
valtoko aj tebe chýbajú tie Miklóšove oznámenia.Nad Mexickým zálivom bola búrka zdvíhajú sa ceny plynu a palív.
Ty máš Nick odpísaný zo svojej diagnózy?,Lebo by si mal najprv argumentovať v čom Lukáš nemá pravdu ty "učiteľ" národov.
Alebo jej to ešte nedošlo čo spôsobila alebo na to nemá.Obe možnosti pre národy EÚ hrozia katastrofou.
Nik nemôže tvrdiť ,že pri bombardovaní i keď presnými bombami sa nepripletie nejaký civilista .Najmä v takomto prípade ,keď teroristi sú tiež civilisti.Nuž ale mrzí ma keď média zverejňujú "údajné" správy z prvej ruky nejakej SOHR a idú sa až pretrhnúť a o desať tisícoch obetí pri náletoch západných "demokratov" v Lýbii,Iraku,Afganistane ,Jugoške decentne mlčali.
Skôr si myslím,že neklamala vedome do čela vlády si postavili bábku ,ktorá buď nevedela o čom hovorí alebo si tí za tým mysleli, že bude sa javiť dôveryhodnejšie ako keby o tom hovoril Dzurinda.No je dobré ,že ste to vytiahli aspoň si pripomenieme tú katastrofu ,keď bola tá pravicová mafia pri vláde.
Ty napíš radšej čo na tých kydoch obdivuješ či len to, že sú to všeobecné kydy ťažko skontrolovateľné až grotestkné určené pre ľudí úrovne vtedajších voličov SDKÚ.
občan zrs tá poznámka o jedinej vláde čo niečo pre ľudí na Slovensku urobila je práve Dzurindova patrí pri všetkej úcte do večerného programu a vy asi tiež.
V rámci kampane oklam koho môžeš, SOHR už bude dávať správy aj o umučených bojovníkoch ISIL a oblaží nás aj správami o bombardovaní svadieb dobrých teroristov Rusmi.
Taký vojak novinár ešte sa nedohodli čo bol je zaujímavé embrio, čo sa túlalo za frontom,no kto by ho si tam nechal.
Už máme jednu otrokársku zmluvu s Vatikánom do ktorej nám hlavu vložilo KDH.Teraz Štefanec nám sa pokúsil namazať slučku pred obesením v TTIP ,vychvaľovaním výhod a zamlčovaní pravdy o nebezpečenstve. ďalej nám hrozí zaplavenie EÚ migrantami.Ak sa chceme zachrániť z trvalého otroctva v bezprávnom štáte jestvuje jediné východisko ,porúčať sa zdvorilo z toho spolku.
Stanislav 41 daj si novoročné predsavzatie,že napíšeš niečo normálne za čím nebude cítiť peniaze tvojich chlebodárcov.
Koľko musí Erdogan zabiť ešte Kurdov aby mohol ako Obama ašpirovať na Nobelovú cenu v tomto zvrátenom svete pravdy a hodnôt?Ćo dobré môže prísť od tejto dvojice spojenectva Erdogana zo stredovekou civilizáciou Saudov pod patronátom "mierutvorcov" z poza mora pre svet.
meeke- keď to tak vieš ,ty si ho určite tak hľadal a nič.
Že sa za socíku premiestňovalo v malom sa nehádam.No ale sa aj toľko vybudovalo čo ste vy špecialisti na premiesťňovanie vo veľkom mali na nasledujúcich 20 rokov na rozkrádanie.No aj preto naše ženy chodia utierať zadky na západ:No a komouši ktorí nám vybudovali byty lebo toľko nekradli ako vy spravili teraz z nás keby sme ich predali milionárov.No a vy ste pre mladých vybudovali systém ak chcú bývať musia sa dať do 30 ročného otroctva bánk
Profesionálny mäsiar Kurdov Erdogan chce zo Sýrie obete vlčej svorky Kataru ,Saudov,Amikov,Turkov spraviť útočníka a z tých čo cvičia a vyzbrojujú hrdlorezov baránkov.Takúto spodinu podporuje EÚ.
Za kapitalizmu nemajú záujem politické strany robiť v prospech spoločnosti, jedine kopú za záujmové skupiny stojace za nimi.Niektoré sú ohľaduplnejšie a "pustia" perie aj sem tam pre obyčajných ľudí a takou stranou je aj Smer.No mimo nej nevidím obdobnú činnosť pri ostatných politických stranách ak len nechceme za to považovať prázdne sľuby prestupujúcich politikov zo strany do inej strany ako z vlaku do druhého vlaku.
Tie kauzičky čo spomínaš soudrušenko je len zlomok toho čo zašantrošil dzuro a Mikloš a preto sú aj ako vyslanci slovenských zlodejov za odmenu v ÚA a zaškolujú Jaceńuka.
súdruženko moje deti aj ja sa živíme svojim rozumom a rukami.Len mám pochybnosti či táto republika takých politických pravicových parazitov bude schopná ´dalej uživiť,naviac keď ešte aj rómska populácia neúmerne rastie.
soudroženko keď bola pri moci pravica tak tiež ste s rómskou mentalitou nepohli tak si nehovor ,že ste záchrancovia ľudstva.Naopak ľudia ktorí volia Fica sú opatrnejší a preto podvedome nechcú s tou" prispôsobivosťou"migrantov rátať ako pravica a preto odmietajú kvôty.
Odporúčame