Cela akcia dopadla na jednotku pre ukrainu, snad lepsie by este bolo, keby ta drama trvala taky tyzden, nie den.
1. Prigozin ukazal slabost ruska, slabost putina, ze potencialny stret sNATO, alebo s cinou, ci trebars aj tureckom ci Kazachstanom by bola pre rusko okamzita smrt
2. Zaroven sa vsak nedostal k moci prigozin, lebo to by bol pre ukrainu ovela schopnejsi a zdatnejsi super, ako je teraz trio hlupakov putin/sojgu/gerasimov.

