AD 1: Sám si z rodu dezolátov a dezolátom aj ostaneš
AD 2: Tvoja gramatika nieje o nič lepšia než tá moja
AD 3: Nik ťa nenaučil čítať s porozumením..... bravo dezoláti ci už socialistický alebo liberálny (Zajac)? kto bol pri moci, ze to takto dopadlo.


